הצג גיליון RSS

MCpublish

הפקה של אירוע בטבע - כל מה שאתם צריכים לדעת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/10/2011 שעה 09:28 (678 צפיות)
אם אתם מתכננים אירוע משפחתי - יתכן שאתם מכירים ואולי אפילו בדקתם את האפשרות של אירוע בטבע. אם נכחתם אי פעם באירועים כאלו - אירועים בטבע - אתם ודאי יודעים שמדובר באירועים מאוד מיוחדים, חוויתיים ולא שגרתיים. בר מצווה בטבע, חתונות בטבע או כל סוג אחר של אירוע כאשר הוא נערך בחיק הטבע מקבל מיד ערך מוסף והופך למרגש עוד יותר ומיוחד יותר.
עם זאת, כאשר אנחנו עומדים בפני תכנון של אירוע מסוג זה יש מספר דברים שחשוב מאוד לשים אליהם לב. לא כל החברות שעוסקות באירועים ערוכות גם למתן שירות לאירועים שנערכים בחיק הטבע. חברת קייטרינג לאירועים למשל, צריכה להיות ערוכה לתת שירות מקסימלי גם כאשר מדובר באתר מרוחק, שאינו גן אירועים מסודר. אירוע בטבע יכול גם להכתיב את אופי האירוע, סוג האוכל וכו'. קייטרינג אסאדו למשל הוא סוג קייטרינג שיכול מאוד להתאים לאירוע בחוץ.
נקודה נוספת לבדיקה בזמן תכנון של אירוע כזה הוא הנושא של השכרת אוהלים. אוהלים לאירועים הם אוהלים שיכולים לאכלס מספר גדול של אורחים, בצורה נוחה, ולספק סביבה נעימה (ממוזגת או מחוממת בהתאם לתנאי מזג האויר) למוזמנים שלנו.
עוד עניין לא פחות חשוב מכל האמור לעיל הוא כל הנושא של צילום אירועים. אם כבר טרחנו והשתדלנו כל כך, והפקנו אירוע ייחודי ומרשים - בטח נרצה לשמר ולהנציח את הרגעים המיוחדים על מנת שהזכרונות יוכלו ללוות אותנו גם לשנים ארוכות אחרי האירוע. צילום חתונות הוא תחום רחב בענף הצילום, ישנם צלמים רבים שעוסקים בנושא וחשוב מאוד לבחור צלם מנוסה ובעל המלצות על מנת שנשאר מרוצים והטעם הטוב של האירוע ישאר עמנו גם אחרי שיסתיים. חשוב מאוד לראות עבודות של הצלם, להיפגש עמו, לתאם ציפיות ולקבל חוות דעת על עבודתו מלקוחות קודמים, המלצות מחברים וכד'.
שמור בטל

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    ותוך כדי שאתם מתכננים את האירוע, מה יכול להיות יותר מושלם מלפתוח אתר חתונה אישי ולתעד את הכל?? בפורטל Weddingbook תוכלו לפתוח אתר חתונה בחינם!!
    אלבומי תמונות, אישורי הגעה במייל, שיר אישי, טקסטים ועוד המון דברים מדליקים.


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים