הצג גיליון RSS

הכל לחתונה

אתר חתונה אישי - הטרנד החדש הגיע לארץ!

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/10/2011 שעה 17:10 (442 צפיות)
אז הרגע התארסתם - מזל טוב! בטח שמעתם כבר על הטרנד החדש שסוחף את העולם - אתר חתונה אישי וחשבתם שאתר חתונה זה משהו מדליק שהמוזמנים שלכם ממש יעריכו, אבל מה לעשות...אתם לא מומחים במחשבים. נכון, אתם יודעים איך לגלוש באינטרנט ולשלוח מיילים אבל לבנות אתר חתונה זה כבר סיפור אחר - או לפחות ככה אתם חושבת.

האמת היא, שאם אתם יכולים לגלוש באינרנט, אתם יכולים לבנות לעצמכם אתר חתונה אישי מדהים בכמה דקות (מבלי להגזים) בWeddingBook.co.il, וזה לגמרי חינם! זה באמת כל כך פשוט - אתם בסך הכל ממלאים כמה דפים! הטכנולוגיה החדשנית, בה אנו משתמשים ב WeddingBook, הופכת את הביצוע לכל כך פשוט, שאתם לא צריכים שום ידע בתכנות. אתם לא צריכים להוריד קבצים למחשב או להתקין שום דבר. אתם בסך הכל נרשמים לWeddingBook.co.il, ממלאים את הפרטים הרלוונטיים, לוחצים שמירה ו...יש לכם אתר חתונה משלכם באינטרנט. יצירת אתר החתונהייקח לכם כמה שניות.אל תחששו להעלות תמונות, תוך כמה קליקים יש לכם אלבומים רבים באתר החתונה שלכם, עם אפשרות להוסיף תגובות! תחשבו איזה כיף יהיה לראות את כל התגובות של החברים והמשפחה בעוד כמה שנים ! אם אתם לא מכירים אתרי חתונה ולא מודעת לחיוניות שלהם, אני בטוח שתמצאו כמה סיבות ברשימה המצורפת למטה. כשתבנו לכם אתר חתונה ב WeddingBook, תהנו מעיצובים רבים ומגניבים, אותם תוכלו להחליף בכל זמן שתרצו.אז מה אתרי חתונה למעשה נותנים לכם?

- פרטי האירוע זמינים 24/7 מכל מקום בעולם.- מפת הגעה לגן/אולם אירועים זמינה 24/7 מכל מקום בעולם (כמה פעמים שמעתם על אורחים שההזמנה שהם קיבלו הלכה לאיבוד)- אישורי הגעה און ליין ( שילחו את אתר החתונה שלכם לאורחים ובקשו לאשר הגעה דרך אתר החתונה שלכם )- הזמנות דיגיטאליות לחתונה (עזבו אתכם מהזמנות, שלחו לינק! זה צעיר, זה אינטרקטיבי וזה ירוק!)- ספר אורחים (המוזמנים שלכם יוכלו לכתוב ברכות באתר החתונה שלכם)- לוח האירועים (פרסו את כל האירועים שלכם: חינה, שבת חתן, מסיבת רוויקים/רווקות)

תורידו קצת מהסטרס שלכם בכך שתהפכו הכל לנגיש דרך אתר החתונה שלכם.תהנו ממה שיירשמו לכם בספר האורחים, אגב תוכלו בסוף לקבל את אתר החתונה שלכם על דיסק!דרך אתר חתונה אישי שלכם תוכלו להודות לאורחים, משפחה ולנותני השירות על העזרה.שווה לא? אז למה אתם מחכים, כנסו לWeddingBook.co.il ובנו לכם אתר חתונה אישי !
מזל טוב!

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים