הצג גיליון RSS

InterMent

שירותי טלמרקטינג

דרג פוסט זה
אחד האמצעים השיווקיים היעילים ביותר כיום עבור כל עסק, קטן כגדול, הוא שירותי טלמרקטינג. באמצעות בניה של שירותי טלמרקטינג ניתן להפיק את המקסימום מפוטנציאל המכירות של המוצרים השונים ל בית העסק. שירותי טלמרקטינג זה למעשה שירות מדלת אל דלת לא הצורך לעבור בפועל מדלת לדלת. כאשר רבים כבר מדברים בטלפון באמצעות האינטרנט, שירותי טלמרקטינג הופכים להרבה יותר ידידותיים. הרבה שירותי טלמרקטינג מתנהלים כיום במקביל לצפייה בנציג מעל גבי מסך המחשב. כלומר, בניגוד למה שהיה נהוג עד כה, כאשר שירותי טלמרקטינג התבססו אך ורק על קול של איש מכירות מעבר לאפרכסת, הרי היום מדובר על וידאו מרקטינג שמשנה את חוקי המשחק. בכלל הטכנולוגיה הפכה כיום את הטלמרקטינג למשהו מאוד נפוץ והרבה יותר מקובל מאשר לפני כמה שנים. היו כבר תקופות שאנשים פשוט טרקו טלפונים בכל פעם שהם זיהו שמדובר בטלמרקטינג.

שירותי טלמרקטינג מקצועיים


שירותי טלמרקטינג מקצועיים כוללים העסקת אנשי מקצוע שיודעים למכור מחד ומכירים את המוצר מנגד. מי שרוצה לשכור שירותי טלמרקטינג חייב להתעקש שהספק יעניק לו עובדים שמכירים את המוצרים והשירותים השונים מלפני ומלפנים. הרבה פעמים אנשים שוכרים שירותי טלמרקטינג ומתאכזבים לגלות כי אין תוצאות. שווה להעביר אפילו ביוזמתכם לכל אלו שמבצעים עוברכם את אותם שירותי טלמרקטינג הדרכה והכשרה במוצרים שעל הפרק. שירותי טלמרקטינג זה עולם ומלאו שרק הולך ומתפתח עם הזמן. כיום ניתן לשבת בחוף הים ולבצע שיחת מכירה או שיווק של מוצר מבלי שמי שנמצא מן העבר השני של הקו ירגיש בכך. מבחינתו אתם יושבים במשרד ועמלים לשכנע אותו למכור להם את השירות או המוצר שעומד על הפרק.

שירותי טלמרקטינג ייעודיים


על מנת לחסוך בעלויות ניתן כיום לשכור שירותי טלמרקטינג מגורמים בהודו ובסין. כלומר, אתם אמנם מקבלים שירותי טלמרקטינג בשפה שבה אתם חפצים אבל השיחות מתבצעות מארץ אחרת. יותר זול כיום להחזיק מערך של שירותי טלמרקטינג בהודו, שבה יש מספיק דוברי עברית מאשר להחזיק את המערך בארץ. כל שפה שבה תרצו לקבל את אותם שירותי טלמרקטינג ניתן ללמד את העובדים המסורים. כמו כן באותם שירותי טלמרקטינג ניתן לקבל עובדים אמינים יותר שיחזיקו מעמד במשרות לפרק זמן ארוך יותר. ישנם הודים שהקריירה שלהם זה הטלמרקטינג. מבחינתם הם יגיעו לפנסיה כמוקדני מכירות טלפוניות. כמובן שככל שהעובד וותיק ומיומן יותר כך רמת היעילות שלו גדלה והתוצאות בהתאם. ניסיון שווה כסף בכל מה שקשור לטלמרקטינג.

עודכן ב: 27/08/2012 בשעה 17:48 על ידי InterMent

קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים