הצג גיליון RSS

posts1449

דלתות הזזה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/11/2011 שעה 04:32 (908 צפיות)
דלתות הזזהאם לא שמעתם עד היוםעל המושג "דלתות הזזה" – זההזמן להכיר;
דלת הזזה הינה דלתהנפתחת ונעה הצידה על צירה בדומה לחלון מרפסת, רק שאינה רתומה למסילה אלא נגררת עלהרצפה, ישנן דלתות הזזה המאפשרות לשלב כיס בקיר, מה שמאפשר להן להיות מותקנות בכלמיני חללים שונים בבית דוגמת חדר אמבטיה, מטבח, חדרי ילדים או אפילו כניסה לבית.


לדלתות הזזה יתרון עלהדלתות הנפתחות (פנימה והחוצה) ב-2 מובנים שונים:
  • דלתות הזזה נראות הרבה יותר יוקרתיות ומקרינות פאר ועושר.
  • עקב היותה דלת הנעה הצידה, היא איננה דורשת חלל לפתיחתה הן פנימה והן החוצה מה שמאפשר לדלת להיכנס בכל מיני חללים בהם לא היה ניתן לשלב דלתות נפתחות. יתרון זה משמעותי מאוד - היום, בעידן המודרני, שטחי בתים נמכרים בעלויות מטורפות ועל כן חשוב לנסות ולחסוך בכל מטר אפשרי – דלת הזזה תשתלב היטב באזורים כמו חדר אמבטיה ושירותים, דלת כניסה משנית, כניסה למסדרונות ובכלל – על-מנת להפריד חלקים שונים בבית ולשמור על פרטיות הדיירים תוך חסכון עצום במרחב וחלל הבית.
על אף היתרונות הללו,לדלתות הזזה יש גם 2 חסרונות על דלתות נפתחות:
  • בעקבות היותן דלתות דקות יותר, הן מבודדות מפני חום וקור בצורה פחות טובה ויעילה.
  • ניתן להיתקל לעיתים במקרים בהם הדלת נתקעת ולא נעה על צירה כמו שצריך עקב שחיקתה של הרצפה עליה נע המסלול של הדלת.
לפי היתרונותוהחסרונות הללו נראה כי מומלץ לשלב בין דלתות פתיחה רגילות לבין דלתות הזזה. ישנם מקומות שונים בבית בהםמתבקשת דלת פתיחה ומקומות אחרים בהם מתאימה יותר דלת הזזה עקב כך שהבידוד פחותחשוב והחשיבות העליונה היא חסכון במקום והקרנת מראה מפואר יותר. מצאו את האיזון בביתכםושלבו דלתות הזזה מעוצבות בצבעים, מרקמים וטקסטורות שונות- ישנם לא מעט סוגי דלתות הזזה העשויות מחומרים שונים הנשמריםלאורך זמן ובעלות ידיות מסוגננות המאפשרות לכם להתאים את הדלת שלכם בדיוק בסטיילשתבחרו בו.

התקנת דלתות הזזה הינהפעולה פשוטה מאוד וזולה לא פחות.
אל תתמהמהו והזיזו אתעצמכם לבחור את דלת ההזזה החדשה שלכם!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של hana7733
    אנחנו מתכננים שיפוץ ובין היתר חושבים על ארונות עם דלתות הזזה. השאלה שלי, האם זה יקר? אנחנו מתחתנים בקרוב וההוצאות לא מפסיקות. האם עדיף לחכות?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים