הצג גיליון RSS

MCpublish

גינון ועיצוב גינות - לבד או בעזרת גנן מקצועי?

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/11/2011 שעה 14:03 (510 צפיות)
אם אתם גרים בבית צמוד קרקע מוקדם או מאוחר תעלה בוודאי שאלת הטיפול בגינה. יש אנשים שלא יוותרו על שעות העבודה בגינה וישאבו מכך הנאה גדולה, ויש שמתייחסים לעבודה בגינה כאל מטלה וכורח ויעדיפו תמיד לדחות זאת ככל האפשר.
במידה ואתם נמנים על הסוג הראשון והחלטתם לתחזק את הגינה, ולבצע גינון ואת כל הכרוך בכך בעצמכם יש כמה נקודות שתצטרכו לשים אליהן לב:
1. דשא. הדשא צומח במהירות רבה למדי וגינה לעולם לא תוכל להיראות מטופחת, גם אם טרחתם סביבה שעות רבות, אם הדשא לא מכוסח ונראה גבוה ומוזנח. את הדשא יש לכסח על בסיס שבועי.
2. שיחים. אם תרצו לשמור על חזות מטופחת של הגינה חשוב מאוד לשמור על גיזום השיחים המשמשים כגדר חיה. גיזום באופן קבוע ישמור על מראה ירוק סמיך ואחיד של השיח.
3. עצים. עצים דורשים השקיה, גיזום לעתים וכמו כן דישון וטיפול במקרה ומדובר בעצי פרי בהתאם לסוג העץ.
4. שתילה עונתית של פרחים וצמחים עונתיים.
5. כדאי להשתמש בכלים איכותיים כמו מכסחת דשא חשמלית.

במידה ואתם נמנים על הסוג השני של האנשים כנראה שיצירת קשר עם גננים מקצועיים הוא הפתרון המתאים ביותר בשבילכם ובשביל הגינה שלכם.
גנן מקצועי הוא בעל ידע מקיף לגבי כל הדרוש לטובת טיפוח הגינה ושמירה עליה. ישנם גננים העוסקים גם בכל הקשור בתחום של עיצוב גינות ויוכלו בתיאום עמכם גם לעצב למעשה גינה מחדש בצורה אופטימלית לדרישות שלכם ולטעמכם האישי.


לגנן מנוסה יש את כל הידע הנדרש לגבי הצעדים שיש לנקוט בהם על מנת לטפח את הגינה שלך, לשתול בה את הצמחים והפרחים שישרדו הכי הרבה זמן, להקציב את כמויות המים המדוייקות הנדרשות וכדומה. כל גנן מביא איתו לעבודה מגוון של כלי גינון מקצועיים שיסייעו לו במשימות הרבות שיש להשלים בחצר.
קטגוריות
עסקים


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים