הצג גיליון RSS

הכל לחתונה

מתחתנים - איך לתכנן בלי לחץ

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/11/2011 שעה 15:07 (460 צפיות)
החל מלדאוג שכולם יגיעו בזמן לטקס החופה ועד ל-לוודא שמרכזי השולחן שהזמנת נראים מדהים, תכנון הפרטים של היום בו אתם מתחתנים, יכולים להיות מאוד מלחיצים. תשתמשי בטיפים שהבאנו כאן כדי להנות מיוםחתונהנטול דאגות.
יש כל כך הרבה פרטים שצריך לדאוג להם כשמתכננים חתונה. אבל מה קורה כשחתונת החלומות שלך לא יוצאת כל כך מושלמת? בואי נודה בזה, אפילו כשהכל מתוכנן לפרטי פרטים עלולים להיות בלת"מים. אך אל דאגה, הנה כמה טיפים ליום חתונה נטול פאניקה.
1 - אתם מתחתנים - אין חוזה בעל פה! תבקשי הכל בכתב. חשוב שתהיי מדוייקת לגבי הדברים שאת רוצה וחשוב לא פחות - הדברים שאת לא רוצה. למשל - אם לא בא לך לראות יותר מידי תמונות מבוימות באלבום החתונה, תבהירי לצלם שאת מעדיפה תמונות טבעיות יותר.2 - קחי איתך ערכתחתונה. הערכה תכלול - חוט ומחט, כדור לכאבי ראש, סיכות ביטחון, סיכות לשיער, לק, גרביונים נוספים, סוכריות מציצה או תיק-תק מנטה לריענון הפה.
3 -מתחתנים רחוק? כדי להקל עליכם ביום בו אתםמתחתנים, מומלץ לנסוע למקום האירוע שבוע - שבועיים לפני, באותו יום ובאותה שעה כדי שתלמדו להכיר את הדרך מבחינת כמות התנועה, עבודות בכביש וכו'.4 - בדיקה מול הספקים כמה ימים מראש. אל תתביישו להבהיר להם שאתם מתחתנים ואתם דורשים שהכל ידפוק כמו שעון. בדקו שהם סגורים על התאריך, השעה, המיקום, שהם יודעים איך להגיע לשם וכמובן לוודא את השירותים אותם הם אמורים לספק לכם ביום החתונה. ללחוצים יותר ביניכם - בקשו מהם להקריא לכם את ההזמנה שלכם מהדף בו היא נכתבה.
5 - מנו מישהו/מישהי שיהיו אחראים על כל הסידורים של הרגע האחרון - לעזור לכלה עם השמלה, לרוץ רגע לחנות וכו' - ממש עוזריחתונה. באחריותכם להעביר להם רשימת קשר של כל הספקים שלכם למקרה שאחד מהספקים ייאחר או משהו ולכם ממש לא יהיה זמן להתעסק בזה.6 - אל תחכו עם כלום לרגע האחרון. הלילה לפני שאתםמתחתניםזה ממש לא הזמן לארגן את כל המתנות לאורחים שקניתם. תשאירו לעצמכם מקסימום כמה משימות קטנות ואת שאר היום להירגעות ומנוחה.

מהי תרופת ההרגעה הטובה ביום ליום בו אתם מתחתנים? להבין שהולך להיות לכם יום נפלא, אולי לא מושלם, אבל בטוח יום מדהים שתזכרו לעד. תשתדלו לא לנפח כל דבר קטן וקחו דברים בפרופורציה. להיכנס ללחץ מכל דבר יכול להרוס לכם את היום החשוב הזה ולפגוע בתכנון ובהכנות. הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור הוא, שאתםמתחתניםעם בחיר לבכם, ובסופו של יום זה הדבר היחיד שבאמת משנה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים