הצג גיליון RSS

InterMent

פטריות ברגליים

דרג פוסט זה
כל מי ששירת בצבא בתפקידי שטח, בוודאי יודע עד כמה פטריות ברגליים יכולות להעיק. פטריות ברגליים זה כמו גירוד עז שלא עובר וככל שמגרדים יותר כך הוא מגרד יותר. על מנת להפסיק את המטרד של פטריות ברגליים יש לנקוט מספר פעולות. ראשית, חשוב לגשת לרופא על מנת שיבחן את דרגת החומרה של אותן פטריות ברגליים. באמצעות האבחון הרפואי הרשמי לגבי אותן פטריות ברגליים ניתן לבקש מהקופה מימון לטיפולי ההסרה. פטריות ברגליים ניתן להסיר באמצעות תכשיר, התערבות כירורגית או בלייזר. כל אחד ושיקולי הבעד והנגד שלו ביחס לכל אחת מדרכי הטיפול האפשריות. מה שחשוב בשורה התחתונה זה שהפטריות המדוברות יודברו במהרה. לא מתן טיפול הולם הפטריות יצוצו כמו אותן הפטריות שצצות ביער לאחר הגשם. אלא שפה במקום ליד גזעי העצים הן יצוצו מתחת לכל חלקת ציפורניים רעננה. ביקור שבועי או לכל הפחות חודשי אצל המניקור יכול למנוע את היווצרותן של הפטריות, שכן הביקור יבטיח כי המצע שעליו הפטריות חיות לא יהיה קיים.

הסרת פטריות ברגליים


הדרך היעילה ביותר כיום להסרת פטריות ברגליים זה באמצעו טיפולי לייזר. באמצעות טיפול בלייזר ניתן להשיג לא רק הסרה של פטריות ברגליים אלא גם מניעה. שכן טיפול בלייזר מדכא את כל השאריות של אותן פטריות ברגליים שאחרת היו משתקמות וממשיכות במצע ההתנחלות. חשוב לזכור כי אבחון מוקדם והסרה מוקדמת של פטריות ברגליים חוסכות הרבה התעסקות בשלבים מתקדמים במידה ואת הטיפול מזניחים. פטריות ברגליים זה כמו מטריד קטן שלא מאיים על זכות קיומנו אבל בהחלט מפריע לשגרת חיינו. ממש כמו הקרציות שנדבקות לכלב אבל לא הורגות אותו, כך הפטריות נדבקות אלינו כמו עלוקות אבל לא הורגות אותנו על מנת להמשיך ולנצל אותנו.
לם הפטריות יצוצו כמו אותן הפטריות שצצות ביער לאחר הגשם. אלא שפה במקום ליד גזעי העצים הן יצוצו מתחת לכל חלקת ציפורניים רעננה. ביקור שבועי או לכל הפחות חודשי אצל המניקור יכול למנוע את היווצרותן של הפטריות, שכן הביקור יבטיח כי המצע שעליו הפטריות חיות לא יהיה קיים.

פטריות ברגליים ובידיים


לפעמים, הזנחה של הטיפול באותן פטריות ברגליים גורם להן לעבור גם לכיוון הידיים. פטריות ברגליים צריך לדכא בעודן קטנות ולא מבוססות. כל יום שעובר ללא מתן מענה הולם לאותן פטריות ברגליים מגביר את סיכוי לכך שהן יתפשטו לעוד ציפורניים ברגליים ומשם בדילוגים אל עבר הידיים. פטריות ברגליים ניתן למנוע באמצעות שטיפה יסודית של הרגליים פעמיים ביום לכל הפחות. פטריות ברגליים זה ממש לא גזירת גורל כי אם ברירת חדל כתוצאה מאי שימת לב להיגיינה ולטיפוח מינימאלי באזורים שמתחת לציפורניים. ישנם גם תכשירי מנע ייעודיים ששימוש יומיומי גורם לפטריות להסיר את עצמן ולהימנע מלהתנחל אצלנו בעתיד הקרב והרחוק.
קטגוריות
רפואה

תגובות

 1. הסמל האישי של רענןגולן
  וואו זה כל כך נכון. אחלה מאמר על פטריות בציפורניים, אהבתי מאוד את הצורה שבא הועבר המסר.

  אני סבלתי קשות מאוד מאיזו
  פטריה בציפורן שלא עזבה אותי במשך זמן רב. עברתי טיפולים של פטרת ציפורניים לייזר וזה מה שעשה את ההבדל.
  למרות שגם תהליך ההחלמה הזה לוקח לא מעט זמן, היום כמעט הכול נעלם, ואני מבסוט מאוד על כל שקל שהוצאתי!

  ממליץ לכל הסובלים ממחלות ציפורניים שונות לבדוק את האופציה לטיפול על ידי לייזר, זה שמיים וארץ מכל טיפול אחר!


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים