הצג גיליון RSS

InterMent

הכנה לראיון עבודה

דרג פוסט זה
הכנה לראיון עבודה לא פחות חשובה מהראיון עצמו. בסופו של דבר הראיון הוא שלב מתקדם ביותר בדרך לקבלת המשרה הנחשקת כך ששווה לבצע הכנה לראיון עבודה בצורה המקצועית ביותר. ישנם הרבה דרכים לעבור הכנה לראיון עבודה. הדרך הבסיסית ביותר לבצע הכנה לראיון עבודה הינה באמצעות ראיון עצמי מול המראה. השלב השני שבו יש לבצע הכנה לראיון עבודה הינו לתת לחבר קרוב לראיין אתכם. על מנת לסכם את השלב של הכנה לראיון עבודה יש לעבור על רשימת ההערות של הבוחן המאמן ולראות מה ניתן לשפר עד למועד הראיון האמיתי. גם הראיון האמיתי מהווה סוג של הכנה למקרה שלא נזכה במשרה. כל ראיון שאנו עוברים מכין אותנו ומקדם אותנו לקראת הראיון שבסופו נתקבל לעבודה. הכלל של עולם המכירות, שעל פיו כל תשובה שלילית מגדילה את ההסתברות לקבלת תשובה חיובית אצל הלקוח הפוטנציאלי הבא, תקף גם בתחום של ראיונות העבודה.
וצרותן של הפטריות, שכן הביקור יבטיח כי המצע שעליו הפטריות חיות לא יהיה קיים.

הכנה לראיון עבודה בצורה מקצועית


ישנם כיום מכונים שמציעים שירות מקצועי של הכנה לראיון עבודה. עבור כל לקוח שנזקק לשירות של הכנה לראיון עבודה מוצמד חונך אישי שעובד איתו בצורה פרטנית. הכנה לראיון עבודה כוללת בניית ביטחון עצמי, שפת גוף וכמובן הופעה פרונטאלית. הכנה לראיון עבודה יכולה לקבוע במידה גדולה את הסיכויים להצליח בראיון האמיתי. ככל שהשלב של הכנה לראיון עבודה יהיה יותר מקצועי ויסודי, כך יגדל הסיכוי לצלוח את הראיון האמיתי בצורה חיובית. לעיתים ההכנה כוללת גם מפגש עם פסיכולוג שמנסה לסייע למועמד להתגבר על הרגלים ותחושות סובייקטיביות לחלוטין שפוגעות באופן ההתנהלות שלנו מול גורם סמכותי כגון מעסיק פוטנציאלי. חשוב ללכת לכל ראיון עבודה בתחושה שזה משרת חיינו. ככל שנפגין יותר רצון ונכונות לזכות בתפקיד כך נגביר את הרושם אצל המראיין.

הכנה לראיון עבודה מקצועי


אחת הכלים הבדוקים לבצע הכנה לראיון עבודה הינה לשלוח את המועמד לראיון דמה. כלומר, כחלק מההליך של הכנה לראיון עבודה, קובעים למועמד פגישה אצל מעסיק אמיתי שמעניק משוב לגבי הרושם שהמועמד מותיר עליו. הכנה לראיון עבודה יכולה להימשך יממה אחת או שבוע ימים, הכל פועל יוצא של רמת המוכנות שהמועמד שואף להגיע אליה. הכלל הטוב ביותר לגבי הכנה לראיון עבודה הינו לתרגל כמה שיותר. המשוואה הבסיסית מראה שבעת ההליך של הכנה לראיון עבודה ככל שמתרגלים יותר כך צוברים יתר ביטחון לקראת הדבר האמיתי. המטרה בסופו של תהליך זה לגשת לראיון בתחושה משוחררת ובטוחה וללא כל החששות שמלוות את רובנו לקראת מפגשים חשובים.
קטגוריות
עסקים

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים