הצג גיליון RSS

shayber

הזמנות לחתונה - טיפים

דרג פוסט זה
בחירת עיצוב ומראה של הזמנות לחתונה הוא אחד הדברים המרגשים והכיפיים כאשר מתכננים את החתונה, כמובן אחרי בחירת הקייטרינג והטעימות, פשוט אני משוגע על אוכל טוב ובכלל אני מגרסה לא קטנה. :harhar:
כל אחד רוצה שההזמנה שלו לאירוע תראה בהתאם, תתאר ותכריז על היום הגדול בפני החברים והמשפחה הכי טוב שאפשר. כאשר אתם בוחרים את עיצוב ההזמנה והמעטפה לאירוע, ברצונכם שיהיה להם סממן ייחודי המתאר את האישיות והסטייל שלכם וכמובן את יום חתונתכם כפי שאתם רואים אותו ורוצים לחוות אותו.
אציג בפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור הזמנות לחתונה אשר משקפים בצורה אופטימאלית את יום החתונה שלכם ואת האישיות שלכם, הזוג הטרי.

אחד הדברים הראשונים שצריך לקחת בחשבון הוא האם האורחים ברובם הם משפחה, מוזמנים של ההורים הנוטה לצד המבוגר, או האם הרוב הם חברים וצעירים היותר נוטים להתפרע, וכן האם זו חתונה מסורתית דתית, או שקהל החתונה הוא חילוני מובהק.
במקרה הראשון יותר נוח ונכון לבחור סגנון מסורתי ורשמי ואילו במקרה השני הייתם אולי רוצים ללכת יותר על הסגנון הצעיר והשובב של הזמנות לחתונה. אם תזמינו מבית הדפוס סגנון עיצוב רשמי ודי ישן זה יגרום למוזמנים לקבל את הרושם כי החתונה עומדת להיות חתונה שמרנית כמו שהורגלנו עד שנות ה – 2000, מצד שני אם תלכו על סגנון עיצוב של מעטפות ונייר צעיר וקליל המוזמנים יקבלו רושם של אירוע יותר בסגנון מסיבה ואירוע פתוח עם שילוב של חתונה לאור הטקס הנכסף.

בחתונות רבות הזוג הטרי, בעיקר הכלה, מכוונים את האירוע לצבעים מסוימים. מומלץ לשלב צבעים אלו אף בהזמנות לחתונה ובמעטפות, אם לא להשתמש אך ורק בהם. שימוש זה של צבעים בהזמנות ייתן למוזמנים טעימה קטנה ממה שמצפה להם בחתונה
.
יש לקחת בחשבון את איזור האירוע, אם זה גן אירועים, אולם אירועים, חוף ים או אולי במדבר או שמא הלכתם על חתונה בחיק הטבע תעשו בחוכמה אם תשלבו את הצבעים של האזור ואולי תשתמשו באזור החתונה כתמונת רקע על ההזמנה או על המעטפה. ניתן גם להגדיל ולעשות ולבחור סוג נייר המתאים ספציפית למקום החתונה.

אין להקל ראש בעיצוב ובחירת ההזמנה הנכונה לאירוע. הזמנות לחתונה הן בעלות תפקיד חשוב ביותר המודיע למוזמנים על היום הגדול שלכם כזוג. כל אחד מעוניין למסור למוזמנים הזמנה לחתונה שתיראה נפלא ומדהים ותודיע בסטייל על יום החתונה שלו.
לקיחת בחשבון את מקום החתונה, הצבעים של התפאורה והאולם, הבגדים אותם תלבשו, סגנון החתונה, המראה שלכם, סגנון המוזמנים וכל זאת יעזרו לכם לקבל ולייצר את ההזמנה לחתונה בסגנון המתאים לכם באופן נהדר.
הזמנות לחתונה המעוצבות באופן מרהיב ואופטימאלי ידהימו את המוזמנים, יעזרו בשכנוע המוזמנים להגיע לאירוע (בכל זאת יש משבר כלכלי ברקע) וזו דרך נפלאה ובלתי נשכחת להזמין את האהובים עליכם לחגוג עמכם את האירוע הגדול בחייכם כזוג.

אז המון מזל טוב !!!
:kiss2:

עודכן ב: 25/05/2009 בשעה 18:01 על ידי shayber (משום מה הפיסקאות נעלמו לי והייתי שוב צריך להוסיף רווחים ולרדת שורות)

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים