הצג גיליון RSS

ttoera

מיסטיקה,נומרולוגיה ורוחניות.

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/05/2009 שעה 21:52 (444 צפיות)
מיסטיקה, נומרולוגיה ,חלומות ,קבלה ועוד – השער לעולם הרוחני...

בבלוג זה נביא מאמרים על מיסטיקה,קבלה,נומרולוגיה וכל מה שקשור בעולם שחובר לרוחניות.
בלוג זה נוצר במטרה לחקור מיסטיקה מה היא ואיך אנו רואים אותה,שאני אומר אנו הכוונה אני ואתם,אומנם אנימנסה לחקור את המיסטיקה זמן רב אך כאשר מבינים מה היא מיסטיקה באמת אז מובן לחלוטין שאפשר לנסות להבין מיסטיקה מה היא במשך שנים אך עדיין לא נדע הכל.

מיסטיקה מה היא בעצם? אפשר להגיד המון דברים על מיסטיקה,אך לנגוע במילה אחת מה היא מיסטיקה זה בלתי אפשרי,כל אחד רואה מיסטיקה בצורה אחרת.

מיסטיקנים רבים נותנים לנו לחשוב שמיסטיקה מתחילה בכישוף ונגמרת בהסרתו,מתחילה בעין הרע ונגמרת בטבילה במקווה אך אם ניכנס לעומקה של מיסטיקה נבין בעצם שמיסטיקה היא הרבה מעבר לזה,הרבה מעבר לחפיסת קלפים (שאגב קלפי טארוט למשל זה דבר שהיהדות נוגדת,הקבלה פשוט פוסלת את זה,לצומת ליבם של כל הקבליסטים שפורסים בקלפים...).

מיסטיקה לרוב היא משהו שנעלם מחמשת חושינו,משהו שמבוסס על המון ידע,ידע קבלי,נומרולוגיה,רוחני או כל דבר אשר מעניין אותנו ואנו רוצים לחקור אותו,מיסטיקה היא לא משהו שהמדע יכול להוכיח,ההפך היא לרוב נכנסת איפה שלמדע אין תשובות,לפעמים אפילו היא נוגדת את המדע (לדוגמא: המדע קבע על חלומות שהם בעצם הפעלה של התת מודע על דברים שעברנו ביום יום,במיסטיקה לרוב חלומות הם סוג של מסרים,אומנם לא כל החלומות אבל חלקם).

מיסטיקה היא סוג של אמונה,אם תשאלו אותי אני אגיד לכם שאני מאוד מאמין במיסטיקה יהודית, נומרולוגיה קבלית, חלומות ועוד... מנגד תמיד יהיו כאלו שיגידו על נומרולוגיה למשל שזה עוד רצף מספרים ושזה לא יותר מכלום... פשוט כי הם לא ממש מאמינים בדברים אלו,לא פעם שמענו על מיסטיקה אנשים שאומרים "אני לא מאמין בזה,כולם סתם חרטטנים" .... אז כל יש שרלטנים,אבל גם יש אנשי מיסטיקה מאוד אמינים וחזקים שאליהם שווה להגיע.

מיסטיקה היא דבר שעוד היה קיים בשלבים הראשונים של הבריאה, ישנם עדויות בספרים רבים על כל מיני דתות והאומנות המיסטיות שלהם...אצלנו כאשר מיסטיקה מתחברת עם קבלה היא הופכת לדבר מאוד יעיל בחיים,כלי לשיפור חיינו ועוד...

מיסטיקה מתחלקת להמון רמות והרבה סוגי מיסטיקנים.
אסטרולוגיה,נומרולוגיה,קבלה,טארוט,תקשור ,ראייה רוחנית ועוד המון סוגים שאפשר להשתמש בהם ע"מ לנסות ולהגיע לפתירת בעיות רוחניות בחיינו.

החזקים מכולם לדעתי אלו האנשים בעלי הראייה הרוחנית והאנשים הבקיאים בקבלה,זה לא סוד שבקבלה המון סודות לשפר את חיינו,אנשים בעלי ראייה רוחנית חזקה אשר לקבלים מסרים ממקומות אחרים והכוונה נכונה מיישות אור אלו אנשים שיכולים באמת לעור לנו לשפר את חיינו...

נומרולוגיה לדוגמא הוא כלי לנתח את האופי שלנו ,כלי אשר יכול לכוון אותנו בחיינו באותו רגע נתון מה מתאים לנו,נומרולוגיה אינה חוזה עתיד ... בואו נגיד שנומרולוגיה יחסית היא החלק היותר קל במיסטיקה,כל אחד יכול ללמוד....

אך ראייה רוחנית חזקה(אותם אנשים שבמבט אחד יודעים עליכם הכול) זה דבר מולד לרוב ומלווה ברוחניות אדירה,דבר אשר ביום יום מלווה את אותם אנשים אם ירצו או לא,זה כבר כלי מאוד חזק בעולם מיסטיקה שאנו מדברים עליו.

בכול אופן אני מאמין שכרגע אתם רואים את הכול קצת מפוזר וזה טבעי,מיסטיקה זה לא משהו שקל להסביר עליו,כל אחד רואה אותה ומקבל אותה שונה מהשני ולכן לאט לאט אעלה פה עוד ועוד מאמרים ונסיונות מקבלה,חלומות ועד נומרולוגיה ואסטרולוגיה,יחד ננסה לראות ולהבין מה זה באמת אותו דבר נפלא שכולם מכנים אותו מיסטיקה.

דבר קטן אומר לפני שאסיים את המאמר מיסטיקה הראשון ..

חברים יקרים,לא חשוב מה אתם מחפשים ואיפה אתם מחשים,שימו לב שאתם לא נופלים שולל למיסטיקנים שרלטנים...
עם כל הכבוד ויש כבוד יעוץ רוחני – מיסטי או איך שלא תקראו לזה אמור לנוע בין 200-400 שקלים, לא בהכרח מי שזול יותר רע יותר וההפך, שימו לב שבעולם המיסטיקה ישנם לא מעט אנשים שמנסים להמציא לכם בעיות שהפיתרון להם הוא אלפי שקלים והטיפולים בהם הם על הבסיס קבוע שכל פעם עולה לכם כמה מאות שקלים...
אל תמהרו לפתוח ארנקים,הטיפול הכי קשה לא אמור לעלות יותר מ300-400 ₪..

עד כאן הפוסט מיסטיקה,נומרולוגיה ורוחניות הראשון...ניפגש בפוסט הבא,שווה לחכות.

בברכה
יניב ד.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים