הצג גיליון RSS

towes1

מיסטיקה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/07/2009 שעה 19:03 (563 צפיות)
מיסטיקה .

מה היא מיסטיקה בעצם? האם אנחנו באמת מודעים אליה? כיצד היא מורגשת? האם היא קיימת?

מיסטיקה זה לא משהו שיש לנו מודעות אליו תמיד, לרוב אנחנו לא שמים לב למיסטיקה שאכן היא פה קיימת אצלנו, מיסטיקה היא לפעמים היא דבר שאנחנו אכן מרגישים אך לא מודעים שהיא בעצם גורמת לזה.
האם קרה שהרגשתם שלא ממש טוב לכם בעבודההרגשתם גם שהבית לא משדר לכם טוב?האם קרה לכם שהגעתם לאיזה מקום והאווירה שם לא היתה כל כך חביבה? האם קרה לכם גם ההפך מכל מה שדיברנו ובעצם הרגשתם אווירה והרגשה טובה ונעימה ולא הבנתם מדוע..?

מיסטיקה קשורה בהמון דברים כגון אלו (אנרגיות יותר נכון, גם לזה נגיע) ,ולא חסרות דוגמאות מחיי היום יום איך מיסטיקה כן נמצאת סביבנו, אציין לפניכם חברים יקרים כבר ברגע זה, מיסטיקה היתה פה עוד בימי הבניים ותמשיך להיות פה בכל מיני צורות לנצח, בימים אלו המודעות למיסטיקה רק גוברת ולכן החלטתי שהגיע הזמן לפתוח בלוג זה ולדבר קצת על מיסטיקה ומה מיסטיקה יכולה לתת לנו.

אז שלום לכולם שמי משה ואני מתעניין כבר זמן רב (כ-8 שנים בערך) בכל מה שקשור במיסטיקה, החל מנומרולוגיה ותיקשורים ועד אנרגיות ועוד... תמין אני מנסה להתעניין בכל מה שנמצא מאחורי המסך, כל מה שמסתתר שם ומה מיסטיקה משדרת לנו, אני רוצה לדעת יותר מה מסתתר איפה שהמדע כבר לא נוגע.... מיסטיקה עונה על רוב הדברים האלו וכמו כן גם קבלה (גם על זה נדבר בבלוג מיסטיקה ), אלו תחומים שאפשר ללמוד שנים רבות ועדיין לא נדע הכל, מיסטיקה וקבלה הולכות טוב מאוד יחד.. אך אני רוצה להסביר לכולם ולהדגיש שבמיסטיקה אין לעבור את גבול הטעם הטוב ולהתחיל לנסות דברים שאנו לא מבינים בהם, כל מיני מאגיות למיניהם ודברים שלא פשוטים בכלל.

מיסטיקה ומה היא בעצם? כמו שאתם רואים אני לא וויקיפדיה ואני לא בא לספר לכם מה הוא פירוש המילה ושם זה מסתיים, מיסטיקה הוא משהו אישי יותר שכל אחד רואה אחרת, יש לציין שישנם אנשים אשר נולדו עם כוחות מיסטיים כאלו או אחרים והם נולדו לחיות מיסטיקה, חלקם מתחמקים מזה וחלקם מפתחים את זה יותר, אך ישנם גם כאלו שעוסקים בזאת ללא שום כוח מיסטי מולד (נומולוגיה למשל, טארוט ועוד' אינם מחייבים כוחות תקשור,הכוחות הם בונוס).

נומרולוגיה היא חלק בלתי נפרד מעולם מיסטיקה, נומרולוגיה מתפרסת על המון תחומים, נומרולוגיה הוא משהו שאפשר ללמוד, ידע במספרים ומה הם מסמלים, שם ושם האם ותאריכי לידה יכולים להרכיב מפה נומרולוגית מוצלחת למדי, נומרולוגיה הוא משהו שאפשר ללמוד, לא חסר חומר באינטרנט ובחנויות ספרים על נומרולוגיה, מי שרוצה ללמוד זאת יכול לעשות זאת בקלות יחסית, כמובן שמי שרוצה להעמיק יהיה צריך קצת יותר מזה אך זה לא ממש נחוץ למי שלא רוצה לעסוק ב- נומרולוגיה כמקצוע לחיים.

נומרולוגיה הוא משהו שאפשר ללמוד כמו שציינתי אך אם תשאלו אותי תקשור זה כבר סיפור אחר, מיסטיקה מתפרסת גם לכיוונים מולדים ולדעתי אלו שנולדו עם יכולת תקשור או ראייה רוחניות וכל יכולת מיסטיקה אחרת אלו אנשים שיכולים להגיע רחוק, מנגד אלו שילכו ללמוד תקשור וינסו לפתח יכולות אלו לדעתי (הלא קובעת) לא יוכלו להגיע לרמות שמישהו שנולד עם זה יכול להגיע.. ככה זה מיסטיקה .

מיסטיקה בימינו החלה לתפוס תאוצה ולהפוך לכלי עזר לאנשים רבים, ישנם מיסטיקנים רבים אשר לקחו את מקצוע זה ובמקום לפתור בעיות רק ייצרו לנו בעיות בסגנון " יש עלייך כישוף ולהסיר אותו עולה 1000 ₪", חברים יקרים מיסטיקה נועדה לפתור, אל תתפתו לשלם לכל אחד אלפי שקלים, תמיד אפשר לקבל עוד חוות דעת כמו בכל תחום בחיים, מיסטיקה אינה שונה משום מקצוע ואין פה חתונה עם אף אחד.

מיסטיקה בכלל היא היום קשורה כמו שציינתי בהמון קבלה, ולא חסר מיסטיקנים בארצנו המכנים את עצמם "קבליסטים" שאין בזה שום פסול כל עוד הם משתמשים בזה בחוכמה ובטוהר וצדק, אבל קבליסט שעושה דברים כגון "החזרת אהבה" שזהו כישוף נטו ואין פה תרוצים מבחינתי אינו מתקבל על הדעת, מיסטיקה וקבלה אמורים ללכת בדרך מסויימת ולא כל אחד מפתח לעצמו מה מותר ומה אסור, אציין שבבלוג מיסטיקה זה אתן פידבקים למיסטיקנים הנחמדים יותר (קישור ממאמר זה או אחר).

אז מיסטיקה כמו שאמרנו היא משהו מאוד שימושי בחיי היום יום וכל אחר רואה ומקבל אותה אחרת, אנו יכולים להשתמש במיסטיקה לשפר את חיינו גם בדברים הקטנים כמו לא למשוך אנרגיות שליליות בעבודה ובבית, מדיטציות שבריאות מאוד לנפש, התקדמות ברוחניות ועוד...

יחד אני מקווה שנלמד טוב יותר מיסטיקה מה היא ואיך היא יכולה לעזור לנו,אותי זה מאוד מעניין כמו תמיד ואני מאוד מקווה שגם אתם רואים בזה עניין רב ואשמח לשמוע במהלך הזמן את תגובותייכם לגבי כל ענייני מיסטיקה בפרט ובכלל כל מה שקשור בעולם מיסטיקה.

אז שיהיה לנו בהצלחה וניפגש ברשומה הבאה שכבר תכנס לעומק מיסטיקה ומה אפשר לקבל על מיסטיקה.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של vered111
    אני חושבת להביא מיסטקנית למסיבת רווקות, לא יודעת אם ישאר לי כסף כי אני רוצה לקנות 2 שמלות כלה ו2 זוגות נעלים, אבל אם כן אז איך אני יכולה לפנות אליך?


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים