הצג גיליון RSS

tobesim

מיסטיקה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/08/2009 שעה 21:33 (506 צפיות)
מיסטיקה .

רבות נשאלת השאלה מהי מיסטיקה בעצם, כיצד אפשר להיכנס לעולם הזה ומה הוא נותן לנו...?

מיסטיקה היא בעצם מילה כוללת לתורות המסתורין השונות, מיסטיקה כוללת בתוכה המון תתי קטגוריות כמו נומרולוגיה, אסטרולוגיה אפילו קבלה ועוד, אך לכל תת קטגוריה אמונה משל עצמה למשל טארוט הוא גם חלק מעולם מיסטיקה אך אלו העוסקים בקבלה אינם ישתמשו בזה כי היהדות והקבלה אוסרות זאת, טארוט בכלל מגיע ממקום אחר מהיהדות.

מיסטיקה היא לא רק משהו שאפשר לפרוס, היא הרבה מעבר, מיסטיקה גם נכללת בהילות ושאר הדברים שצריך קצת מעבר לחמשת חושינו כדי להבין, עוד דוגמא טובה היא תקשור או ראייה רוחנית שאר לא כל אחד יכול לעשות זאת ובטח שלא בקלות, גם אם ינסו להסביר לכם שזה אפשרי עדיין לא תגיעו לרמות של מישהו שנולד עם היכולות האלו.

מיסטיקה היתה פה עוד מימי קדם שכל הנביאים שלו חזו את מה שהולך להיות, לכל דת והאמונות מיסטיקה משלהם אך דתות רבות נשענו על אמוניות מיסטיקה כאלו ואחרות, כיום המון אינם יודעים להפריד מה אכן שיך למיסטיקה היהדית ומה לא ולכן רבים מתעסקים בהחזרות אהבות וכישופים למיניהם שהרי הקבלה שלנו אוסרת זאת.

בבלוג מיסטיקה זה נדבר על מה מותר ומה אסור לפי היהדות, מיסטיקה הוא לא עוד משחק ילדים שכל אחד יכול להתחיל ולשחק עם מאגיות למיניהם ולכן מראש אני מציין – מיסטיקה יכולה להיות לא ידידותית בכלל ולכן הימנעו מלנשות לעשות דברים שאתם לא מבינים בהם, גם אני אינני מיסטיקן ולא מנסה לשחק במה שאני לא מכיר, זיכרו מיסטיקה עלולה גם להזיק.

מיסטיקה מטרתה לחבר בין הגוף לנפש, להגיע למימדים שהחומר לא יקח אותנו ואפשר להתקרב אליהם רק ע""י רוחניות, לשם זה מיסטיקה יכולה לגייס לצידה את הקבלה שלנו שהרי הקבלה היא מפתח להמון דברים בחיים.

מיסטיקה היא כמו המשכיות למדע, יותר נכון היא ממשיכה איפה שהמדע כבר עוצר, היא נותנת לנו תשובות לעולם שמעבר ולכל מה שנסתר מאיתנו, בימים קדומים יותר אנשים לא היו מדברים על מיסטיקה בפומבי והיו שומרים את זה לעצמם כדי למנוע מצב שזה יהפוך לעוד משחק ילדים, לכן גם בימינו שהמודעות גוברת עליינו לשים לב לאילו מיסטיקנים אני הולכים, כבר אני אומר לכם שאין שום הצדקה לשפוך אלפיות על שום עניין שקשור בעולם מיסטיקה.

שמי תומר ואני עוסק במיסטיקה רק להנהתי, אני לא מקבל אנשים ואינני מעוניין להיות מיסטיקה, מיסטיקה הוא משהו שאמור לפתור בעיות ולא לייצר אותן ולכן גם ציינתי לפני זה ששום דבר לא אמור לעלות לכם אלפי שקלים, לא חסר בימינו מיסטיקנים שממציאים כל מיני בעיות כדי שישלמו להם על פתרונם, תמיד תוכלו לקבל עוד חוות דעת אצל מיסטיקן זה או אחר לפני שאתם מוציאים הוצאות גדולות.

מיסטיקה תמיד היתה חלק מחיי ותמיד מיסטיקה עניינה אותי, מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהב לקרוא, לנסות וללמוד כמה שיותר על העולם הרוחני ששמו הכולל הוא מיסטיקה, ישנם דברים שאכן קל מאוד להבין אותם ודברים שיקח לי כמה מאמרים רק לנסות ולהסביר מה הכוונה המיסטית באותו עניין, אחרי הכל כל אחד מאיתנו רואה מיסטיקה אחרת וחווה מיסטיקה אחרת בין אם הוא מודע או לא מודע שמיסטיקה היתה שם בזמן נתון זה או אחר.

כבר אני אומר לכם שהמאמר הבא ידבר קצת על צמיחה רוחנית, זה הולך להיות מעניין ואחד מהדברים היותר מעניינים בעולם מיסטיקה שכולל בתוכו כל כך הרבה דברים וכל אחד יראה זאת אחרת.

אם יש לכם דברים מעניינים בנושא מיסטיקה אשמח מאוד לשמוע מכם בתגובות, והכי חשוב שהכל יהיה בכייף ובחיוכים.

שלכם תומר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים