הצג גיליון RSS

avivmanor8

דלתות כניסה

דרג פוסט זה
דלתות כניסה הינן השער שלנו לבית הפרטי שלנו, ולעולם הפרטי שלנו, השאלה היא איך גורמים לאנשים מבחוץ ולדלת הכניסה עצמה להבין מה באמת חשוב לנו וכמה זה חשוב לנו בעולם הרהיטים שלנו בבית.

דלתות כניסה לרוב משמשות לנו כשער פלדה ביטחוני למען שלום יושבי הבית, אבל מעבר לכך, דלתות כניסה יכולות להיות מעוצבות עדיין להפליא, ואין לנו סיבה להסתיר את זה, דלת כניסה היא לא רק מעבר, היא עדיין הדבר הראשון וגם הדבר האחרון אשר רואים כאשר באים לבקר את ביתנו.
כאשר אנחנו מעצבים לנכון דלתות כניסה אנחנו בעצם נותנים לכולם את התחושה של עיצוב הבית שלנו הפך למשהו חשוב ביותר בכל הקשור לעיצוב.

דלתות כניסה מעוצבות נותנות את הההרגשה של חמימות ואכפתיות לכל עיצוב הבית ולא רק לעצה כמה רהיטים חדשים ובזה לסכם את עבודות העיצוב, כאשר אנחנו כבר מתכוננים לעצב את כל הבית, אין סיבה לעצור ברהיט או שניים, יש לדעת איך לעצב בצורה שכזו שכל הבית יראה כעיצוב קונספטואלי אחד שלם, עיצוב אשר יסכם את עבודת העיצוב בצורה מושלמת. דלתות כניסה מעוצבות נותנות תחושה של רמיזה כללית וראשונית על מה שמחכה לנו בפנים הבית, באם העיצוב של ביתנו מתרכז בעבודות זכויות וחלונות, יש אפשרות לעצב דלת פלדה ועדיין שתיהיה מעוצבות בעזרת חלונות ויטראז' או זכויות צד אשר מלוות את צידי הדלת שלנו בבית.

דלתות כניסה לא צריכות להוות איום כל שהוא לפורצים, בסך הכל דלתות יכולות להיות פרוצות בכל עת, העניין הוא מה באמת מתריע גנבים? האם זה גודל הדלת , כי באם כך תמיד נוכל לקנות דלת כפולה אשר תהיה גדולה פי שניים ועדיין להיות יפה מתמיד, אבל אם אנחנו חושבים שדלת כניסה מאיימת הינה דלת פלדה, אז גם בכך ניתן לעצב את הדלת, הרעיון הוא לדעת מה באמת יכול לעצב את דלת הכניסה שלנו ויותר מזה מה באמת יכול לגרום לשביל הכניסה לבית שלנו להיראות כשביל לבית יוקרתי, לא לשכוח שכאשר אנחנו מעצבים בית וכמובן את דלתות כניסה של ביתנו אנחנו בעצם מייקרים את נכס הדירה שלנו ובכך אנחנו זוכים ברווח כפול לעיצוב החדש שלנו.

עודכן ב: 19/11/2009 בשעה 20:07 על ידי avivmanor8

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים