הצג גיליון RSS

avivmanor8

דלתות

דרג פוסט זה
דלתות הזזה מצויות בכל מקום. בבית שלנו בסביבת המרפסת תמיד יש דלתות הזזה. במשרדים בחדרי ישיבות ישנןדלתות הזזה, בכניסה לקניונים דלתות הזזה ובכל מקום כמעט משתמשים בדלתות הזזה. האופן שבוא נפתחות דלתות הזזה הוא אופן מאוד יעיל וחסכוני ועל כן אנו כל כך אוהבים לעשות שימוש בדלתות הזזה. וכשאני אומר דלתות הזזה נפתחות קצת קשה לי עם המילה פתיחה, כי הן לא בדיוק נפתחות, אלא שהן נעלמות בתוך הקיר ממנו הם באו, ואז את כל המקום שהיתה תופסת רגל רגילה שאינה דלת הזזה, כל המקום תנועה שלה בעת הסיבוב שלה אלך תוך חלל החדר או מחוץ לחלל החדר, כל השטח הזה נחסך כשאנו עושים שימוש בדלתות הזזה. דלתות ההזזה נכנסות לכיס שלהם צמוד לקיר ובכל המקום שנותר לנו אנו יכולים לעשות שימוש ובעצם זה שטח שהרווחנו.

כולנו חוינו דלת הזזה שקשה לנו להזיז אותן, דלתות הזזה שקופצות כשאנו מנסים לפתוח אותן או סתם נתקעות ועלינו להפעיל כוח רב בשביל לפתוח אותם ואפילו אני באופן אישי יצא לי להוציא כמה דלתות הזזה מהמסילה שלהם כתוצאה משימוש בכוח מופרז.

למזלנו הפתרון לבעיות אלו של דלתות הזזה הוא די פשוט ואפשר לממשו בתוך זמן קצר ביותר ועם הכלים הפשוטים והנפוצים ביותר שמצויים בדרך כלל בסביבת הבית שלנו ממילא ואין צורך לטרוח ולהגיע לחנויות העשה זאת בעצמך ורכוש הכלים הללו. וגם אם כן לא מדובר בכלים יקרים מידי.

הטיפול בדלתות הזזה הוא מאוד פשוט וצריך לעשותו אחת לכמה חודשים ומדובר בתהליך מאוד קצר ופשוט. ולמעשה, אולי עדיף בכלל להיזהר מאשר להצטער, מה זאת אומרת, כדאי לשמור על דלתות ההזזה בכך להימנע מתקלות חמורות יותר שלהן ולשלם יותר כסף. מה זה לשמור על דלתות הזזה, זה רק אומר לשמור על המסילה נקייה מחול ואבנים ושאר חפצים שאינם אמורים להיות שם. ולנקות גם את הדלת.

את הנקיון של המסילה אפשר לעשות על ידי מטאטא או שואב אבק.

יש הרבה פתרונות היום לשמירה על המסילה נקייה, יש כל מיני סליידים כאלו של מעין מטאטאים כאלו שיודעים לרוץ עם הדלת בכל פעם שמישהו מזיז אותה ובכך בכל פעולת פתיחה או סגירה של דלתות הזזה המסילה מתנקה מעצמה ובכך קל לנו מאוד לשמר את המסילה ואת דלתות הזזה.

שווה לקפוץ לחנויות עשה זאת בעצמך ולשאול שם לעצה מהו אותו פס הפרדה שמעביר ניגוב על המסילה בכל פעם שפותחים או סוגרים אותה.

כמו כן כדאי מאוד לראות שהמסילה לא עקומה בחלקים מסויים, או לא הופכת לצרה בחלקים מסוים, עם הזמן זה קורה ואז התנועה של דלתות הזזה על המסילה אינה חופשית וישרה ואז יש לנו דלתות הזזה שמרעישות בפתיחה ובסגירה שלהם.

עודכן ב: 19/11/2009 בשעה 20:10 על ידי avivmanor8

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים