הצג גיליון RSS

migun

מנעולן - פוסט ראשון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/11/2009 שעה 09:34 (426 צפיות)
מנעולן
שלום לכולם ברוכים הבאים לבלוג שלי.
בבלוג זה אתן לכם הכול על מנעולים וכיצד עליכם להתמודד עם מצבים במיוחד בחורף שלא כייף להיתקע בחוץ ומנגד לגנבים קל יותר לחדור אליכם.
כבר בפוסט זה אסביר בגדול על התחום המעניין שלי ומקווה שתלמדו ממנו קצת, כמובן שלא אכתוב כאן כיצד לפרוץ מנעולים על מנת לא לגרום למטרה הפוכה וללמד פריצות שרק יעשו נזק.
שיהיה לנו בהצלחה.
מסיבת הפתעה היא דבר נפלא, אך לא כשמבצע אותה פורץ לא חוקי החודר אל ביתכם ללא הודעה מוקדמת, ומותיר אתכם מופתעים וחסרי מספר פריטים חשובים. קורה שמתגנבת לאוזננו שמועה על גניבה מסוג זה ועל הריסת המנעול, אך רוב הקריאות ל- פריצת מנעולים מקצועית מתבצעות דווקא כשנתקע המנעול, כשנעלם המפתח לפתיחת הדלת, כשנותרים מחוץ לבית וכדומה. במקרים אלו חייבים להזמין מנעולן. מה אנחנו יודעים על פורצי מנעולים? וכללי בטיחות חשובים בעניין פריצת מנעולים, על כך במאמר שלפניכם.
פריצת מנעולים תחום למקצוענים
אם אתם מכירים מישהו שיש לו מיומנות מסוימת בפריצת מנעולים, זה לא אומר שהוא מורשה לעסוק בכך. פריצת מנעולים זהו תחום עיסוקו של פורץ מנעולים בלבד. לא כל אדם רשאי לעסוק בכך אלא רק אדם בעל תעודת הסמכה מטעם משטרת ישראל. על המנעולן לעבור קורס, אשר בו הוא מקבל הכשרה מקיפה בעניין פריצת מנעולים. הכשרה זו אורכת מספר שבועות, ובה לומדים להתמודד מול כל סוגי המנעולים והדלתות הן ברכב והן בבית.
תפקיד פורץ מנעולים
פריצת מנעולים - פתיחה של מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים: מנעול רב בריח, מנעול תלייה, פריצת כספות וכדומה.
התקנה של מנעולים חדשים בכל סוגי הדלתות – מנעולן דואג להתקין מנעולים חדשים, לאחר תהליך פריצת מנעולים או בבית עסק חדש.
תיקון מנעולים בעייתיים ברכב ובבית.
מתן שירות של מיגון לדלתות – הוא נותן מענה לשאלות ומייעץ בתחום המיגון לדלתות בבית או בעסק לא רק בשעת הדחק. הוא מייעץ באשר למניעת בעיה עתידית בשמירה על הביטחון בהתמקדות על הדלתות והמנעולים בבית .
זמינות 24/7 - עיסוק פריצת מנעולים דורש מבעל המקצוע להיות זמין ופנוי עבור הלקוחות בכל שעה שמבקשים אותו, מכיוון שבדרך כלל המקרים דחופים: כשאין אפשרות להיכנס לדירה, לרכב או לבית העסק. בעלי מקצוע רבים מגיעים למקום “האירוע” בזמן מועט.
אמצעי זהירות
כל פורץ מנעולים בוודאי ימליץ לכם על בחירת מנעולים נכונה שתשמש להם ביטחון:
איכות – מומלץ לרכוש מנעול או דלת בעלי איכות טובה המגנים מפני פריצה. אפילו “גנב” המומחה לפרוץ כל דלת ומנעול ייתקל במכשול כלשהו ויאבד זמן יקר בפתיחת מנעול כזה. במקרה כזה ייתכן, הוא יעדיף להתעסק עם מנעול קל לפתיחה ולא בעייתי, ולכן יעבור לבית הבא.
ייעוץ – מקום שאפשר להתייעץ עמו בכל שאלה הנוגעת לבטיחות סוגרי הבית, לפריצת מנעולים, לדלתות והמנעולים השונים, למקרי חירום וכדומה.
בחירת מפתח עם בקרת שכפול - פריצת מנעולים רבות מתרחשות כאשר מפתח הדירה נופל בידי אנשים מפוקפקים, אשר מסוגלים לשכפל אותו בקלות, לכן חשוב שתהיה בקרת שכפול למפתח, כלומר מנעול הכולל צילינדר מיוחד העשוי פלדה והוא אינו ניתן לשבירה. יחד עם המפח מקבל הלקוח כרטיס אישי בגודל כרטיס אשראי ועליו מוטבע קד המפתח. רק באמצעות כרטיס זה ניתן לשכפל את המפתח.
אם אתם נכנסים לדירה חדשה, אז תתחדשו גם במנעולים חדשים. בוודאי בעלי מקצוע רבים עבדו בדירה והמפתח היה ברשותם. על מנת לחסוך לכם בעיות של בטיחות ופריצת מנעולים מצדם, מומלץ להחליף את המנעולים ולהיות רגועים.

עודכן ב: 22/11/2009 בשעה 09:35 על ידי migun

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים