הצג גיליון RSS

mickla31

מקלחונים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/11/2009 שעה 11:00 (376 צפיות)
מקלחונים .

שלום לכולם שמי תומר והדבר שאני הכי אוהב בעולם זה העולם!
כן כן אין טוב יותר מהעולם, היום אני בן 26 ומגיל 21 וקצת שהשתחררתי מהצבא גיליתי שהרי ישראל היא נקודה קטנה ויש המון לראות מסביב לעולם.

כמובן שבבלוג זה אכתוב על טיולים בעולם ולאן כדאי כפי ראות עניי לטוס, ישנם מקומות שאפילו מקלחונים לא תמצאו וישנם מקומות שאותם מקלחונים שלא תמצאו יתחלפו במקלחות ענק מלאות כל טוב והכל מסביב מראות ופורצלנים.

מקלחונים זה המאמר הראשון שלי, זה משהו שמצד אחד היה חסר לי בהודו, מנגד אפשר להגיד שמקלחונים טובים היו הורסים את כל הקסם של הודו, הדברים הקטנים האלו הם ההבדל בין להיות בהודו ולהיות בתאילנד, בין לחיות את הקסם המדהים של הודו הטבעית לבין להנות פחות מההרס שעשו בתאילנד, אך על תאילנד נדבר בפעם אחרת.

מקלחונים זה לא משהו שתמיד היה זמין בהודו, מה לעשות שאנחנו לא הודים ואנחנו צריכים מקלחונים, מראות, וכל טוב שאנו מגיעים לשם??? וכמו בכל מקום חדש בהתחלה הכל נראה הזוי, אפילו שעון זה משהו שדורשים ממך להוריד איך שאתה מגיע להודו, אז כיצד נחזיק עלינו במשך טיול שלם מראות וכל כלי טיפוח אחר?

עוד שהגעתי לארי ראמה בזמנו ונכנסתי למקלחון (ואני משתדל להשתמש במילה מקלחון כי מקלחת אמיתית קשה למצוא בטיול תרמילים) הבנתי שגם מקלחון אי אפשר לקרוא לזה.. אך כמו כל דבר עדיין לא הסתגלתי....זה הקסם והיופי של הודו שמבינים אותו רק שבועיים – שלושה לאחר מכן, שכל מה שחסר הופך ליתרון לחיות חיים אחרים לגמרי ממה שהורגלנו .

על הודו עוד ארחיב בפוסט שלם מה היופי ומה הקסם, רציתי לכתוב קצת על עצמי ומה שיצא זה שנגררתי לקסם של הודו, משהו שמגיע לו לפחות 3 פוסטים עם ובלי קשר לכל דבר כגון מארות, מקלחונים ומים חמים שאין שם, כל פוסט אמור לדבר על אזור שונה, מה שמביא אותי למסכנה שיקח יותר מ-3 פוסטים.

על כל מקרה כרגע אני בארץ, מחפש את היעד הבא, כבר הייתי במקומות רבים ועוד אפרט עליהם רק המלצתי אליכם היא לא לבחור מקומות לפי תאנים כגון – מקלחונים, לובי, מלון, שירות וכו'... היכן שאין את כל הדברים האלו הקסם טבעי ויפה יותר.... שתהיו בני 60 אולי תחפשו את הפינוק, בגיל כזה תהנו!

שיהיה טיול נעים בבלוג זה.

ביייייייייי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים