הצג גיליון RSS

wootrey

סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/11/2009 שעה 08:35 (474 צפיות)
סורגים – לב סגור

שלום רב, שמי מיכל ובטח אתם שואלים מדוע שם הבלוג הוא סורגים, מייד נענה על זה אך לפני זה אשמח להציג את עצי בפניכם וזה יעזור לי להסביר את פשר השם סורגים.

אז כמו שאמרתי שמי מיכל ואני בת 32, בחורה משעולם לא התאהבה, בחורה שמעולם לא יכלה להגיד "אוהבת אותך" גם שהיו לי מערכות יחסים ארוכות טווח זה לא הגיע. יש לציין שאני בחורה שנראת לא רע, מקבלת המון הצעות ולפעמים מנסה אך נכון לעכשיו שום דבר אינו מועיל – סורגים כבר מתחיל להתבהר.

בגיל צעיר יותר חשבתי שסורגים אלו בעצם עוזרים לי והייתי מאוד מרוצה מזה אך עם חלוף השנים וככל שעוברים הימים אני מתחילה להבין שסורגים זה לא משהו שאפשר להתקדם איתו, במיוחד שאין לדעת מה הוא המניע.

סורגים – עכשיו אולי יהיה לי קל יותר מהסביר מדוע זה הוא שם הבלוג, סורגים זה משהו שתמיד היה חיי איתי, משהו שסוגר את הלב שלי, משהו שנותן לי להרגיש תקועה מבחינה זוגית ומשהו שגורים לי פעמים לעשות דברים ספק מוזרים, ספק מצחיקים.

אשתדל לספר כאן מידי פעם דברים שקרו לי בעקבות הסורגים שסובבים אותי, לדוגמא תקופה עם גבר מדהים שמסתיימת ללא סיבה, לצערי פעמים רבות גברים פשוט חשבו שאני לא רצינית/משחקת או כל דבר אחר מפני שלא נפתחתי, אספר גם על דברים כאלו ועוד.

סורגים זה לא סתם עוד ביטוי שהמצאתי, זה משהו שהרגשתי, סורגים יכול להתאים להרבה דברים, החל מבחור שיושב מאחרי סורגים, סתם מישהו שסגור בבית או גרוע מזה מישהו שנעול רגשית, כמו כן אני מודעת לעובדה שישנם המון אנשים שמרגישים ככה אך לפעמים זה נובע מפגיעה בעבר, פחד להיפגע והתרחקות יזומה, אצלי סורגים זה לא משהו מבחירה, זה משהו שאני מתמודדת איתו תקופה של חיים.

אני גם רוצה לציין שוב שהיו לי מערכות יחסים, וכן הרגשתי משהו אך לא הרגשתי את אותה אהבה מדוברת שכולם אומרים, הלב שלי לא נפל ולא היו לי פרפרים – סורגים כבר אמרנו...?

אז מקווה שתהנו לקרוא בלוג הזה, אשמח לשמוע את תגובותיכם לפוסטים שיבוא ולראות אם אכן ישנם עוד אנשים שמרגישים אחרי סורגים .

שיהיה לכולנו שבוע נפלא, נתראה בפוסט הבא – מיומנה של בחורה סגורה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים