הצג גיליון RSS

orgoki

הובלות - שילוח בין לאומי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 01/12/2009 שעה 09:35 (518 צפיות)
הובלות

שלום לכם, שמי מעיין ואני פתחתי בלוג לכתוב על כל ההכרויות שלי, אני בחורה תל אביבית בת 24 וכרגע נכנסת לשנים שיכריעו את עתידי- לימודים, זוגיות, עבודה ועוד...

לפני שנעבור למוביל היקר ש.. אממ עוד תבינו בהמשך אני אסביר קצת על עצמי ומה הקשר שלי בכלל לחברות הובלות וזה בדיוק כלום, הידע שלי שואף ל-0 בכל מה שקשור בזה.

כמו שכולנו יודעים ביום יום אנו נתקלים בבעלי מקצוע, מה שאני הכי לא אוהבת זה להיתקל בבעלי מקצוע, תמיד יהיו כאלו שינסו "לדפוק במחיר" בחורה שלא ממש מבינה יותר מידי והפעם נפלתי על הובלות, הובלות זה דבר נחוץ שאני בדיוק במעבר דירה (איזה כייף התקרבתי יותר לים) וכמו כולם התחלתי לברר.

מה אני מבינה בכל נושא הובלות ? כלום(!) בכלל שזהו תחום שמתפלג על איכסון, שילוח בין לאומי ועוד... אך הכי מצחיק זה שאני מקבלת הצעת מחיר וכמו שהבנתי לעולם הא לא תסתיים בזה, תמיד יש מכירת מוצרי אריזה, ארגזים עוד...

למרבה הפלא הפעם נפלתי על חברת הובלות מאוד מספקת ומיד נדבר על המוביל החמד שבעצם הוא המפתח לכל הסיפור.

אז שהחברה הגיע לעשות לי את העבודה האמת קצת חששתי לפני, מי לא מספר לך על דברים שקרו לו, מחירים שהוקפצו לו, אריזות שהתנפחו להם וכו', אך מרגע שהמוביל הנינוח אמר לי בוקר טוב מייד הבנתי שהפעם זה לא משהו שאמור להסתיים בהובלה, זה חייב להוביל גם לארוחות ערב, אחרי הכול אולי יצא לנו משהו טוב מחברת הובלות..?

כמו שאתם בטח יודעים המוביל היה אחד מצוות, הוא היה חסון (טוב נו עובד בחברת הובלות), היה גבוהה ובחור שיש לו סוג של קסם, בין לבין יצא לנו לדבר המון, כמובן שגם שתינו קפה יחד ועוד..

התחלנו להיכנס לשיחות קצת יותר אישיות מכל מיני הובלות שהוא ביצע, לאחר זמן מה בשיחה הוא החל לשאול אותי אם יש לי זוגיות וכו', מפה לשם הבנתי שאם הוא מתעניין כנראה שהוא בחור שכרגע ללא זוגיות.

כשמר הובלות הפסיק לשאול אותי על הזוגיות שלי שאלתי אותו מייד מדוע בחור כמוהו אינו במערכות יחסים, הבחור חייך, קצת הסמיק ושאל אותי איך אני יכולה לדעת מה הסטטוס שלו?

מר הובלות קיבל ממני תשובה ישירה שאם הוא היה במערכת יחסים הוא לא היה מביע כזאת התעניינות, מנגד גם לקחתי את האפשרות שהוא כן במערכת יחסים אך הוא נראה בחור אמין ולא חשבתי שהוא סוג של בוגד.

הבחור אישר שאכן הוא אינו במערכת יחסים אך ציין שרק לפני חודשיים סיים אחת שאורכה היה כ-3 שנים, ציין גם שאולי הגיע הזמן ללכת על משהו חדש, מייד חייכתי אל מר הובלות היקר והשאר כבר היה קל.. קבענו להיפגש כבר מחר (בהתחשב שאתמול נפגשנו) ואז יהיה לי עוד על מה לכתוב!

בנתיים אקווה לטוב ולהיכרות קצת יותר עמוקה עם הבחור, וגם אם זה לא יצליח תמיד שדלת נסגרת אחרת נפתחת.

ביי בנתיים.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים