הצג גיליון RSS

zhorot

מנעולן - פורץ מנעולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2009 שעה 06:54 (420 צפיות)
פורץ מנעולים.

שלום לכולם וברוכים הבאים לבלוג שלי, בלוג זה אמור לשרת את כל האנשים שקורים להם דברים לא נעימים שקשורים בדלתות ומנעולים, כמו שאתם עוד תבינו בהמשך אני בעברי הייתי מנעולן, פריצת מנעולים זהו עסק לא פשוט, מנגד פריצת מנעולים לא אמורה לקרוע ללקוח את הכיס.

כמו שאנו יודעים הדבר הכי מרגיז בעולם הוא להיתקע באיזה לילה קריר וגשום מחוץ לרכב ולהתחיל למצוא מי יעזור לנו ומי יהיה פורץ מנעולים ישר ממספיק כדי לא לקרוע אותנו במחיר, מנגד לא כל אחד יכול להיות מנעולן, מנעולן זה לא סתם אחד שלוקח כלי עבודה וזהו יאללה לדרך, צריך להיות לזה קודם כל הסמכה לכך ואישור ממשטרת ישראל.

גם אם הייתי קצת קיצוני בדוגמא הקודמת עדיין גם ביום יפה בשעת צהריים לקרוא לפורץ מנעולים זה לא משהו שהיה בתכנון ותמיד ירגיז אותנו, מנעולן טוב ידע לפתור לנו את הבעיה בזמן קצר מאוד וכמו כן כבר לפני שיתחיל לעבוד מנעולן טוב ידע מה הוא כבר הולך לעשות.

אני יכול להגיד לכם שבאחת העבודות שלי שעשיתי בתור מנעולן בעבר הגעתי לבית של לקוחה נינוחה, היא גרה בבית פרטי ואיבדה את המפתח, מייד שהגעתי ביקשה ממני לדעת בדיוק כמה זה עולה ושסיימתי לתת לה את ההצעת מחיר היא מייד פנתה אליי וסיפרה לי שהיה לפני פורץ מנעולים שנתן לה הצעה כפולה ( לא שזה לא קורה) ובכלל הוא לא ממש נראה לה מנעולן מתאים לעבודה כזאת אם כל עניינו זה לנסות ולקחת מחירים כפולים.

אני רוצה שתבינו משהו קטן ככה עוד בפוסט היכרות הזה, אל תתביישו במקרים מסוימים לבקש מכל מנעולן שלא יהיה להמשיך לדרכו כי המחיר לא מתאים לכם, מייד תראו איך המחירים ירדו פלאים.

אני אנסה מידי פעם לפרגן למנעולן זה או אחר, אחרי הכול אני כבר לא פורץ מנעולים ולא מתכוון להיות שוב (טוב נו אני כבר רו"ח) אך מנגד אשתדל לתת לכם טיפים רבים כיצד לא ליפול ברשתות של מנעולן זה או אחר, כמו כן גם אני עוד לא הגעתי להחלטה אם ללמד לפרוץ מנעולים או לא (עד כמה שאפשר דרך כאן) כי אני מפחד שממקום שיכול לתרום ולעזור יצא פורץ מנעולים שיפרוץ לשכנים .

אז עד כאן כרגע על מנעולן, וכמו שאמרתי פורץ מנעולים לא חייב תמיד להיות רשע, אך לצערי קורים גם דברים כאלו ואשתדל ללמד אתכם לשאול את השאלות הנכונות כדי שיבינו שאתם לא עוד פראיירים.

ניפגש בפוטס הבא ועד אז שיהיה לכם אחלה של המשך שבוע.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים