הצג גיליון RSS

soragim

סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/12/2009 שעה 11:52 (439 צפיות)
סורגים .

כן כן לא רק שיפרה היא סורגת, אומנם היא סרגה על עצים ודיי עשתה זאת באח הגדול אך ישנם עוד סורגים רבים, ועכשיו תשאלו אותי מדוע אני מדברת בלשון זכר ולא נקבה שאני אומרת סורגים ולא סורגות?? ישנם 2 סיבות :

סורגים זה שם הבלוג, הכוונה אני ואתם יחד, ועוד סיבה היא שכן אני לפעמים סורגת גם עם גברים ואז אנו אומרים סורגים ולא סורגות. זהו גם חלק קטן מההבנה על שם הבלוג.

אז אם כבר הבנתם (לא היה רמז מיוחד אז כנראה שלא) בלוג זה לא הולך לדבר על סגירה או כיצד עושים זאת, בלוג זה ידבר יותר על דברים שעולים בזמן הסריגה, בכלל המילה סורגים היא מילה שאפשר לקשר אותה להמון דברים, המון פעמים "סרגתי" לעצמי מצבים בחיים וכמו כל בלוגרים ממוצעת השם של הבלוג הוא סוג של דאבל מינניג, סורגים זהו שם שנראה לי מתאים לסיטואציות שאנו נמצאים בהם וסורגים לעצמנו כל מיני דרכים בחיים ודרכים להתמודד.

אז שמי רינת ואני נמצאת רוב היום בלחץ עבודה לא קל, כאן נכנס בדיוק תפקיד הבלוג להעביר את החוויות ע"י מנוחה, לספר קצת על החיים ויחד בלוג סורגים אולי עוד ירקיע. יש לציין שסורגים הוא הבלוג הראשון שלי ואין לי שום ידע כיצד להרים את הבלוג הזה, אך אני מאמינה שלאט לאט אבין על מה צריך יותר לכתוב ומה מעניין יותר.

סורגים הוא יהיה גם בלוג להוציא את הטוב ואת הרע, לשמוח כאן בטוח ולהקיא כאן את הרע, לאט לאט תלמדו להכיר אותי ותראו שסורגים יכול להיות מאוד נחמד ומנגד פתאום הוא יכול להיות בדיוק ההפך, אך כל עוד אנו יחד אז סורגים לא יזיק (:

מה עוד לספר על עצמי? אממ אני בת 28, תל אביבית מצויה, התחום עיסוק שלי כרגע אשמור (קצת דיסקרטיות לא תזיק) אך בהמשך אני בטוחה שגם זה יגיע, אני כרגע לא נמצאת במערכת יחסים, רק סיימתי אחת לפני חודש והיעד הבא שלי במסגרת וירטואלית הוא לייצב את סורגים ולהפוך אותו לבלוג אישי אבל קצת שונה ומעניין יותר מכל השאר, לא חסר בלוגים של בחורים/בחורות שמספרים על החיים אך אני מאמינה שאמצא את הדרך להרים את סורגים שיהיה קצת יותר מפולפל ומעניין.

אז נכון לעכשיו סורגים עוד בייבי קטן שצריך עזרה וטיפוח,אני מאמינה שעוד השבוע אכתוב פוסט על נושא מעניין ומשהו קצת נחמד שעברתי, אחרי הכול הגיע הזמן לדבר בפוסטים.

נתראה בקרוב – רינת.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של soragim
    מזכיר לי מסגריה .


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים