הצג גיליון RSS

lavtome

שילוח בינלאומי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/12/2009 שעה 11:04 (491 צפיות)
שילוח בינלאומי .

היום בזמנים שאנו בעולם מתקדם יותר והתקשורת הכלל עולמית מתפתחת לה המודעות לעסקים בין לאומיים להמון עסקים הולכים וגדלים וכמו כן גם הסחר הבין לאומי צומח לו, דבר זה גורם למצב ששילוח בינלאומי נהיה משהו נפוץ יותר בקרב עסקים כיום הרבה יותר מבעבר.

המון פעמים אני זקוקים לשלוח חבילה לאנשים אשר מעבר לים, לא פעם קורים מקרים שאנו צריכים לשלוח משהו דחוף לקרובים או חברים בארץ אחרת והפיתרון כמובן הוא שילוח בינלאומי, זה לא חשוב אם מדובר על שילוח אווירי או ע"י ספינה, ומייד תבינו ששילוח בינלאומי לא עושים עם כל אחד וזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע.

שלום לכולם שמי איציק ואני עובד בחברת שילוח בינלאומי, לאחרונה הבנתי כמה אנשים לא באמת מודעים לכל עניני השילוח בינלאומי, בעבר זה היה מובן לי יותר אך כיום שלא מעט קשרים עסקיים ואישיים קשורים לחול ואנשים מעבירים יותר ויותר דברים מעבר לים, אני מתפלא שלפעמים ההוצאות של האנשים כפולות ומשולשות ממה שאמור להיות וכל זאת עקב חוסר הבנה בכל נושא שילוח בינלאומי.

פתחתי בלוג שילוח בינלאומי זה כדי לתת לכם קצת מושג ל מה שתעברו במקרים שאתם צריכים לשלוח חבילות או כל דבר אחר, אומנם אני לא איזה מנכל חברת שילוח בינלאומי אך אני מספיק זמן עובד בתחום כדי לדעת מה קורה שם.

שילוח בינלאומי עושים עם חברות אשר יעזרו לנו להתאים לכל לתנאים שלנו ולסוג החבילה שאנו רוצים לשלוח, חברות של שילוח בינלאומי מקצועיות בדברים אלו ועוזרות לנו להתאים את כל הפרמטרים הנדרשים לחבילה שלנו, החל מביטוח מתאים ועד שילוח אשר יביא את החבילה שלנו ארוזה, בטוחה ושלמה למקום אשר שלחנו אותה, חברות אלו ייעצו לכם בדברים כגון החל מאריזה, דרך טיפול בניירת ועד ביטוחים כמו שאמרתי.

שילוח בינלאומי מקצועי מומלץ גם בענייני ייבוא וייצוא ארוכי טווח עם חוזים לזמנים לא קצרים מומלץ לעשות תמיד דרך חברת שילוח בינלאומי אשר מטפלת בכל עניני המכס ובכל הניירת הקשורה בעניין, אחרי הכל משלוחים לחול או ייבוא מחול הוא לא עניין פשוט, יד מקצועית יכולה לחסוך לנו המון כאב ראש והתעסקות עם כל מיני ניירות, ענייני מכס ועוד.

אני רוצה לציין שייעוץ טוב בענייני שילוח בינלאומי יכול להוריד פלאים את מחירי הייצוא שלכם, כמו בכל תחום ידע מעמיק רק עוזר וייעוץ נוכל יכול לא רק להוזיל לכם את המחירים אלא גם לעזור לכם לעבוד עם כל התקנים הבין לאומיים שקשורים בכל הנושא של שילוח בינלאומי.

עד כאן כתבתי בקצרה ובכלליות על שילוח בינלאומי, במאמרים הבאים כבר אכנס לכל מיני חוקיות ודברים הקשורים במכס וכו'. כמו כן אני רוצה להבהיר שתמיד מומלץ להשתמש בייעוץ מקצועי, בלוג זה אינו מחליף עצת אנשים מומחים בתחום והוא כהמלצה בלבד.

עודכן ב: 07/12/2009 בשעה 11:07 על ידי lavtome

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים