הצג גיליון RSS

סורגים - מעקות

סורגים - מעקות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/12/2009 שעה 15:30 (414 צפיות)
סורגים.

אורחים זה דבר נפלא אך לא כאשר האורח שלנו הוא בלתי רצוי שנכנס הביתה שאמצע הלילה עקב חוסר מיגון מתאים לבית, סורגים מתאימים בהחלט יכולים למנוע בעיות כאלו, מעקות גבוהים וגדרות יכולים אולי קצת לעקב אך קל יותר לחלוף על פניהם בניגוד לסורגים חזקים שפשוט חוסמים את הדרך פנימה ומצריכים עבודה רצינית מאוד (ורועשת מידי ללילה) כדי לפרוץ אותם.

סורגים, כיום הם דבר המחויב כמעט בכל בית בין אם זאת להגנה מפני פורצים או להגנה על ילדים, כיום סורגים כמו מלבד מניעת פריצות משמשים להגנה על ילדים קטנים וכמו כן מותאמים ומעוצבים ברמה שתהיה יפה לבית, גם בצורה שלהם וגם בצבע שלהם.

סורגים בימינו מגיעים בהמון סוגי עיצובים, לא חסר מקומות אשר מייצרים אותם לפי דרישת לקוח אך 2 הסוגים העיקריים הם סורגים מתקפלים וסורגים נפתחים, סורגים מתקפלים הם קבועים, סורגים נפתחים ניתנים להזזה, כמו כן גם אפשר להתקין סורגים ממוטות אשר קבועים וניתן לפתוח אותם כמו דלת, סורגים אלו עם מנעול באמצע והם מספקים עוד סוג של הגנה, כיום הם פחות מבוקשים עקב הכניסה של הסורגים הנפתחים שעובדים על מסילה.

גם מעקות כיום הם משהו מעוצב אשר ניתן גם להזמין לפי דרישת הלקוח, מעקות בימינו מגיעים גם מכל מיני סוגי מתכנות וגם מסוגי עץ, עדיין אפשרי למצוא מעקות מסוגי פלסטיק קשיח אך הם לא ממש יציבים, מעקות כמו סורגים אמורים גם להגן על אנשים מפני נפילות ובכלל להוסיף יופי ועיצוב לבית או לעסק, מעקות להבדיל מסורגים נראה לרוב בתוך הבית או על מרפסות, ברור הדירות אין ממש צורך להתקין מעקות והמעקות יותר נפוצים בבתים פרטיים, במדרגות של בתים ובניינים וכו'.

הרבה מאוד אנשים ללא ידיעתם הזמינו בכל מיני מקומות סורגים אשר אינם ממוגנים מחלודה, דבר זה יכול מאוד להזיק גם במיגון, גם בבריאות וגם ביופי, סורגים אשר מחלידים הופכים לחזקים פחות, כמו כן חלודה היא לא דבר כל כך בריא בלשון המעטה, מה עוד שכל היופי נהרס והצבע יורד, יש לשים לב בהזמנת סורגים שהם אכן ממוגנים מפני חלודה, מפליא אותי אישית שעדיין אנשים מוכרים מוצר כזה שאומנם זול טיפה יותר אך סורגים וגם מעקות אמורים לייעל אותנו ולא ההפך.

סורגים זה לא משהו מאוד מסובך לקנייה מלבד בחירת העיצוב המתאים לביתכם ועוד כמה דברים קטנים שציינתי כאן כגון הגנה מפני חלודה וכו', בחירת העיצוב אמור להיות משהו שיתאים לביתכם ולטעם שלכם, רק אתם יודעים מה יפה וטוב לבית שלכם מבחינה עיצובית גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ.

בכול אופן תמיד אמליץ להתייעץ עם בעלי מקצוע בכל מה שקשור בנשואים שאני לא עוסקים בהם בין אם זה סורגים, מעקות או כל תחום אחר תמיד טוב לשמוע וללמוד קצת לפני הקנייה, כמו כן תמיד תוכלו לבקש המלצות.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים