הצג גיליון RSS

shkrimi1

מנעול - מנעולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/12/2009 שעה 15:38 (396 צפיות)
מנעולן

מנעולן ברוב הפעמים יגיע בזמן שאנו לא ממש מצפים לו, נתקענו מחוץ לבית, ננעלנו מחוץ לרכב, הכספת לא נפתחת וכו'. דווקא במצבים כאלו פריצת מנעולים הופכת להיות דבר מאוד מבוקש, מתי שאנו לא מתכננים שזה יקרה לנו ופשוט קרה, דווקא במצבים שאנו צריכים מנעולן ( פורץ מנעולים ) אנו צריכים להפעיל יותר שיקול דעת את מי לבחור ומדוע.

מנעולן וכיצד לבחור אותו.

כשדברים כאלו קורים לנו כמו שאמרנו זה תמיד בא בזמן בלתי צפוי, כמו כן אין להילחץ ויש להבין שהמצב הנתון יתוקן במהרה, כל עוד אתם לא לחוצים אתם יכולים למנוע מצבים שמנעולן חאפר יבוא ורק יגרום לכם נזק גדול יותר, קחו את הרגע לנשום, התקשרו למישהו שאתם מכירים שייתן לכם כמה מספרי טלפון של מנעולן ועשו זאת ברוגע וסבלנות, כל זה לוקח 5 דקות לכל היותר.

מנעולן מלבד זה שהוא צריך להיות בעל מקצוע טוב הוא גם אמור להיות מאושר מטעם משטרת ישראל, שלא תתבלבלו, כדי להיות מנעולן מוסמך עלייך לעבור הכשרה במקומות המיועדים לזה, שם עוברים על כל הדברים שקשורים פריצת מנעולים ושאר נושאי המנעולנות. כמו בכל מקצוע מנעולן עם ניסיון טוב יותר מלבד ההשרה יכול להיות בעל מקצוע טוב יותר, ישנם מנעולנים עם המלצות רבות, אחרי הכול פורץ מנעולים שעושה זאת תקופה ארוכה ומאושר מטעם משטרת ישראל כבר יכול לעזור לנו. (למי שלא יודע כחלק מהאישור הזה מתבקשת תעודת יושר כדי להיות פורץ מנעולים, אי אפשר להיות מנעולן מוסמך ללא זה ).

מנעולן באינטרנט- כמו כל דבר כיום הכי קל למצוא מנעולן זה באינטרנט, כמו בכל תחום באינטרנט יש טובים יותר וטובים פחות, קחו לכם עוד דקה 2 וחפשו על שם המנעולן המלצות וכל מה שתוכלו למצוא עליו, האינטרנט הוא כלי שעוזר רבות בדברים אלו.

ניתן גם לחפש על המספר טלפון או הכתובת של אותו מנעולן שאתם רוצים להזמין, לפעמים ישנם מנעולנים (כמו בכל תחום ) שפשוט עובדים על מספר אתרים/פרסומים שונים וככה תדעו שמדובר באותו אחד.

כמו כל דבר בחיים הדרך הטובה ביותר למצוא מנעולן טוב היא כמובן על ידי המלצות מחברים או משפחה, המלצה טובה יכולה לגרום לכם לקבל שירות אדיב, אמין ולא יקר במיוחד, מנגד המלצה לא טובה יכולה למנוע מצב שבו איזה מנעולן חאפר רק יגרום לכם לנזק רב יותר ולא ממש תהיו מרוצים מכל המהלך הזה.

מנעולן טוב ואמין מרגע הגעתו אליכם יציג לכם בשמחה רבה את התעודות הנדרשות שציינו קודם, גם אם הזמנתם מנעולן והוא כבר שם ואינו רוצה להציג תעודות אל תתביישו פשוט בקשו ממנו לכת, כמו כן בקשו את הצעת המחיר המדויקת ומה שהוא הולך לעשות לכם עוד לפני שהוא מתחיל לעבוד למען הימנעות ממצב לא נעים שתמצאו את עצמכם יותר מידי זמן בחוץ ומשלמים לאותו מנעולן מחיר גבוהה יותר ממה שציפיתים

לסיום בקשו מאותו מנעולן שעשה את כל תהליך פריצת מנעולים כמו שרציתם מההתחלה ועד הסוף קבלה לכל מקרה שלא יהיה, אחרי הכול מדובר במיגון הבית שלכם.

מקווה שלא תהיו זקוקים להזמנת מנעולן ולעבור את כל התהליך הזה אך אם כבר נזקקתם לפורץ מנעולים זכרו את הדברים הנ"ל על מנת להקל על התהליך ולבחור מנעולן שיעשה את העבודה ביושר ובמחירים סבירים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים