הצג גיליון RSS

tryyew

מנעולן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/12/2009 שעה 11:11 (408 צפיות)
מנעולן

מנעולן הוא אותו פורץ מנעולים שתזעיקו במקרה שתתקעו מחוץ לדלת הבית שלכם, מחוץ לרכב או בכלל שתרצו להחליף צילינדר או כל דבר שקשור בפריצה, אפילו כספות, מנעולן טוב הוא פורץ מנעולים שיפתור לכם את הבעיה במהרה בלי להכניס אתכם להוצאות מיותרות ולגרום לכם נזקים שלא ציפיתם להם, מעבר לזה ישנם עוד המון פרמטרים אך מייד נדבר על הכל.

שמי יצחק ואני הייתי מנעולן עד לפני שנתיים, היום אני בן 32 ולאחר שסיימתי את לימודי אני עוסק במשהו אחר, להיות מנעולן זה משהו שתמיד יישאר אצלך, אחרי הכל עסקתי בזה 7 שנים ועד היום שאני רואה מנעול אני מייד מדמיין כיצד הייתי פורץ אותו.

בתור אחד שהיה פורץ מנעולים ומכיר מקרוב את כל התחום של מנעולן אני שמח לפתוח בלוג אשר ידבר גם על מקים שקרו לי בעבר וגם על כיצד להימנע מכל מיני מנעולנים אשר מטרתם היא לרוקן את הכיס שלכם וכמו כן אינם מקצועיים ורק יעשו את העבודת פורץ מנעולים מסובכת, ארוכה ועם יותר נזקים.

מנעולן טוב כמו שציינתי אמור להיות כנה, אומנם זה צפוי שפורץ מנעולים שמגיע בגשם באמצע הלילה יקבל את הבונוס שלו אך זה בלתי צפוי שאותו מנעולן ינצל את המצב לקרוע לכם את הכיס, כמו כן מנעולן טוב אשר בא לבצע לכם עבודה ינקוב במחיר מראש, מעבר לזה הוא גם יגיד לכם מה הוא הולך לעשות ובערך כמה זמן זה יקח, אתם בני אדם ואינכם צריכים להתבייש, במקרה שאותו פורץ מנעולים לא נראה לכם פשוט הזמינו מישהו אחר.

מנעולן אמור להיות מישהו שהוסמך לזה מטעם משטרת ישראל, כמו כן הוא אמור לעבור סדנא שקשורה בכל הנושאים האלו אשר מכשירה אותו לעבודה בשטח, לא כל אחד שיודע להחזיק כמה כלים ביד יכול להיות פרוץ מנעולים, זה הוא מקצוע אשר חוסר מקצועיות תגרום לנזקים גדולים יותר מאשר תפוקה ובסוף אתם יכולים למצוא את עצמכם עם הוצאה גבוהה יותר ממה שציפיתם וזמן המתנה גדול יותר.

מה עוד אוכל להגיד על מנעולן ככה בפתיח של הבלוג? הרי כל שאר הדברים אלו דברים שכבר אוציא עליהם פוסטים שלמים, לא קל להיות כיום מנעולן אך קשה מזה להיות מישהו שנתקע מחוץ לדלת וצריך פורץ מנעולים שיבוא ויכניס אותו חזרה לביתו, בעבר ידוע שהמון אנשים היו מזמינים מנעולן כדי שיפרוץ לבית שלא שלהם...

עוד נעבור על כל הדברים בפוסטים הבאים, עד אז על כל מקרה שאתם צריכים מנעולן אני ממליץ לכם בתור שלב ראשון לא להילחץ, פשוט לבקש מאחד החברים שיכנס לאינטרנט, יתן לכם כמה מספרי טלפון של מנעולנים ומשם לעשות את הדברים ברוגע, שוב מנעולן טוב יחסוך לכם יותר זמן מאשר יקח לכם לחייג לעוד 2 מנעולנים.

עד אז שאו ברכה, ניפגש בפוסט הבא.

עודכן ב: 21/12/2009 בשעה 11:11 על ידי tryyew

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים