הצג גיליון RSS

wisford

מעקות של סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/12/2009 שעה 09:48 (544 צפיות)
סורגים.

שלום לכולם, הגעתם לבלוג סורגים של שאול, אני מתקין סורגים, מעקות ועוד מזה שנים רבות, כמו כן עוסק בייצור סורגים, מעקות, שערים ועוד. בבלוג זה אתן לכם הכל על סורגים וכיצד לבחור אותם.

היום בהמון בתים בישראל סורגים כמו גם מעקות הוא משהו נחוץ ונדרש, מלבד מערכות אזעקה מתקדמות סורגים בימינו הם המיגון הטוב ביותר שיש לבית, מיגון זה הוא לרוב מיגון חיצוני ולא פשוט בן רגע לפרוץ סורגים בנויים ומותקנים טוב, (בניגוד ל- מעקות שמעליהם אפשר לפעמים לדלג בקלות), בטח לא באמצע הלילה שהרי הכלים הנדרשים לפריצת סורגים מרעישים. כמו כן יש לקחת בחשבון שסורגים צריכים להיעשות ביד מקצועית ומנוסה.

סורגים משמשים גם כהגנה לילדים בקומות גבוהות, גם מעקות מונעים נפילות, יש לשים לב שהסורג מותקן טוב, אחרת סורג שאינו מותקן טוב יכול לגרום למפגע בטיחותי שאנו אפילו לא שמים לב לעניין ובטוחים שהכול בסדר, כמו כן גם מעקות שמותקנים לא טוב יכולים להוות מפגע בטיחותי ולגרום לנפילה מיותרת.

סורגים זה לא רק הגנה, סורגים הם חלק חשוב מאוד בעיצוב הבית שלנו בימים אלו שהטכנולוגיה מתקדמת והכל נראה יפה יותר, כמו כן ישנם 2 סוגים של סורגים עיקריים, סורגים קבועים אשר הם קבועים על החלון וסורגים נפתחים אשר באים עם מנעול וניתנים לפתיחה, עולם העיצוב סורגים פותח בפנינו עולם ומלואו, סוגים רבים של צורות ושל צבעים נפתחים בפנינו.

את רוב תשומת הלב אתם צריכים לשים על המיגון מחלודה, סורגים שאינם ממוגני חלודה אינם מועילים לנו גם מבחינה עיצובים, גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה בטיחותית, שימו לב לדברים אלו בזמן קנייה.

מעקות גם כן בנויים בשלל גוונים ועיצובים, מעקות יכולים לבוא במקומות רבים מחוץ ובתוך הבית, דבר זה גורם לנו לעיצוב כללי של המבנה שלנו ולהגנה מפני נפילות וכו'. מעקות כיום באים בשלל חומרים, כגון מעקות זכוכית, מעקות ברזל, מעקות עץ וכו'.

עוד עצה שאוכל לתת לכם היא שאל תתפשרו על משהו שאתם אוהבים, שהרי סורגים אנו קונים בתקווה לפעם בחיים, אתם לא רוצים למצוא את עצמכם לא מרוצים אחרי שנתיים כי התפשרתם על סורגים שלא אהבתם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים