הצג גיליון RSS

rihoute

ריהוט - חדרי שינה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/12/2009 שעה 13:35 (452 צפיות)
ריהוט .

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי, מעולם לא היה לי בלוג אך הגיע הזמן לספר קצת על החוויות שלי לעולם, כמובן שמעבר לשמי ולגיל שלי לא אתן יותר פרטים אישיים ומייד אסביר מדוע קראתי למאמר הזה ריהוט.

אז שמי הילה ואני בת 25, בחורה רווקה (טוב נו עוד פרט קטן) אשר חייה בתל אביב הגדולה, וכמו כל בחורה בגילי אני עוברת דברים חלקם מצחיקים וחלקם... נו אתם תשפטו, כבר שאתחיל עם פוסט ריהוט אתם תחליטו מה מצחיק ומה בעצם יכול לקרות רק לי, כל זה התחיל כמובן מחיפוש חדרי שינה אבל מייד נתחיל.

ריהוט הוא שם המאמר כי הכל החל בחנות של ריהוט, לפני 4 חודשים בערך, חיפשתי חדרי שינה כדי לאבזר את הבית החדש שלי, כמו כן הגעתי לחנות מדהימה ושם פגשתי באיש מכירות יפה תואר, כמו כל אחת שרוצה ריהוט או חדרי שינה או כל דבר אחר בחנות הוא ניגש אליי בחיוך, לכי תביני אם זה בגלל שהוא אהב מה שראה או בגלל שככה זה איש מכירות.

התחלנו לשוחח לנו על ריהוט, חדרי שינה ועוד, הוא החל להסביר לי על הכול, הבחור בטוח בעצמו, מבטים ישירים כאילו משופשף טוב בעסק. הוא כמובן הראה מקצוענות מסוימת ותמיד ידע מה לענות, חלק לשון בחור הריהוט ללא ספק אחד שהלוק והדיבור שלו כגורם לחיוך.

אחרי 15 דקות של הסברים על ריהוט הוא מייד שאל אותי מדוע אני צריכה חדרי שינה, הסברתי לו שזה מיועד לדירה החדשה שלי, כמובן שה יצר שאלות מתגלות כמו מה יש לי שם ומה אין לי, מתי עברתי וכו', על רוב השאלות עניתי ואז הגיעו שאלות אישיות קצת יותר אם אני עברתי לבד, וכו'.

כמובן שהסברתי למר ריהוט שאני קודם כל רוצה חדרי שינה, אחרי זה נדבר על השאר, הבחור החביב המשיך במהלך המכירה שלו ובסוף מצאתי חדר שינה אחרי שראיתי המון חדרי שינה. החדר שינה היה לא כל כך זול ולא כל כך יקר, ביוק מה שרציתי.

לאחר מכן הבחור שאל אותי כמה שאלות על עצמי, משם זה התגלגל לדייטים במשך חודשיים. והל מחנות ריהוט...

זה דוגמא קטנה למה שהולך להיות כאן, היום יום שלי דיי מצחיק.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים