הצג גיליון RSS

wolyos

מקלחונים וגם מראות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 27/12/2009 שעה 09:19 (431 צפיות)
מקלחונים ,מראות .

שלום לכם, ברוכים הבאים לבלוג מקלחונים – מראות שלי. בלוג זה ינהל דיונים על כל מה שצריך לדעת על מקלחונים וגם על מראות ובכלל על כל מה שקשור בזכוכית ומיחזור שלה. מדוע בחרתי בנושא זה לפתוח בלוג? מייד תדעו, רק לפני זה אשמח להציג את עצמי.

מקלחונים וגם מראות זה דבר שאני מתקין ביום יום, שמי יוסי ואני עובד בחברה גדולה של עיבוד זכוכית, בין היתר הם מייצרים גם מקלחונים, מראות, מעקות זכוכית ובכלל המון דברים אשר קשורים בזכוכית. לפני רכישות מקלחונים או מראות יש לדעת מספר דברים שיקלו עליכם ולכן החלטתי לפתוח בלוג אשר יעזור לכם בכל הדברים הקשורים בזה.

מקלחונים הם דבר נפלא, ההמצאה לא באה לפני שנה או 10, תמיד הם היו כאן בסוגים שונים, לאחרונה המקלחונים עברו שינוי והפכו למעוצבים וחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, גם כיום רמת הנוחות שלהם פשוט מספקת מאוד.

מדינת ישראל היא מדינה עם אקלים חם יחסית, מקלחונים הם פיתרון יעיל מאוד לכניסה מהירה למקלחת, שטיפה ויציאה, לא פלא שאנו רואים מקלחונים וגם מראות כיום בהמון משרדים ואפשר לומר שהם שם לא רק ליופי, מעבר ליופי שלהם הם משמשים אנשים להתרעננות מהירה ובכלל לרחצה לאחר העבודה.

שבוחרים מקלחונים יש לשים לב לפני הכול לגודל שלהם, ישנם המון סוגי מקלחונים ועוד נדבר עליהם בפוסטים נפרדים, קחו בחשבון שעם עיצוב מרשים ומראות מתאימות תוכלו להפוך את חדר הרחצה שלכם לחדר החלומות שתמיד רציתם ולנוח מאוד, כל זה עניין של בחירת מקלחונים מתאימים ולפי טעמכם.

מראות הם גם דבר בלתי נפרד מהחיים שלנו, דבר ראשון בבוקר שאנו עושים זה נעמדים מול המראה ושוטפים פנים, מלבד זאת מראות כיום הם לא רק כלי עזר לראות את עצמנו ולהתגנדר, הם נמצאים בכל מקום, במשרדים, חנויות, רכבים ועוד, מראות בימינו הם משהו שהורגלנו לחיות איתו ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אילו הם לא היו כאן.

מראות היו כאן מאז ומעולם רק שבעבר הם היו בנויים אחרת, בימי קדם היו בורות גדולים מלאים מים אשר היו רואים שם את ההשתקפות, לאחר מכן המראות הפכו ממתכות ולאט לאט התקדמנו להיכן שאנו נמצאים היום.

זאת בערך ההקדמה עם מקלחונים וגם על מראות, אני אשתדל להעלות מאמרים מפורטים יותר על כל דבר שקשור בזה, מאמר זה כמו שהבנתם היה הקדמה למה שהולך להיות כאן ולמה שאנו נראה כאן.

אז מי שצריך לבחור בקרוב מקלחונים לעיצוב הבית שלו או מראות לסביבה הביתית שלו כדאי שימתין קצת ויעקוב אחר ההתפתחות, תופתעו לדעת כמה סוגים, עיצובים, גוונים ועוד של מקלחונים וגם מראות יש לנו כיום.

עד כאן לעכשיו, ניפגש בפעם הבאה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים