הצג גיליון RSS

shauliy29

מעקות עם סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/12/2009 שעה 09:40 (383 צפיות)
סורגיםמעקות .

שלום לכל העוברים ושבים בבלוג זה, הגעתם לבלוג שידבר על מסגרות ובעיקר על סורגים, מעקות, שערים ועוד, יש אנשים שודאי ישאלו מה יכול להיות על סורגים, מעקות ושלל הדברים? את התשובות לזה תקבלו בגדול מייד ובפרט בכל מאמר ומאמר תבינו זאת יותר לעומק.

תחילה אציג את עצמי, שמי שאול ואני עובד במסגר, אומנם המסגריה לא שלי ואני רק פועל שם אך אני מתקין סורגים, מעקות, שערים, גדרות ועוד, ביום יום שלי אני חיי את המקצוע הזה בין לבין לומד חשבונאות ומשתדל לשלב בין ה-2 במקסימום תפוקה.

מעקות, סורגים, גדרות ושאר הדברים הקשורים למסגריה אלו בימינו עיצובים בפני עצמם, סוג של אומנות, ישנם כמה סוגים מרכזיים של סורגים למשל אך הצורות, צבעים ואיכויות שונים מאוד, מה גם שבימינו ניתן לבחור סורגים או מעקות בשלל צורות ואפילו הזמנה אישית לפי התאמה, הכול שאלות של תקציבים ואיכויות.

ללא ספק מעקות הוא חלק עיצובי מהבית, כמובן שמעקות תפקידום לפני הכול זה הגנה אך היום זה כבר לא נראה חתיכת ברזל שכל מטרתו למנוע נפילה, זה הרבה מעבר, זה איכות, זה צורה, זה עיצוב, זה חלק בלתי נפרד מהיופי של הבית. בזמן האחרון רואים יותר ויותר סוגים של מעקות ולא רק ממתכות, ישנם גם מזכוכית, עץ ועוד.

סורגים גם מלבד הגנתם על הבית הם כיום עיצובים יותר מבעבר, השלל צורות סורגים שיש כיום פשוט מגיעים במבחר אדיר. אם פעם היינו רואים את הסורג בטן החום שנראה אותו דבר בכל הבתים אז היום הכול נראה אחרת, סורגים הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מעיצובו של הבית.

סורגים בכלל הם דבר שאמור להיות חזק ויציב, סורגים אחרי הכול מספקים לנו את ההגנה המירבית על הבית בכל מה שקשור למערכות מיגון חיצוניות ולא אלקטרוניות כמו מצלמות אבטחה או אזעקות, סורגים שמותקנים חזק ונכון אמורים לבלום כמעט כל דבר במיוחד שנדרשים כלים חזקים ומרעישים לפרוץ סורגים. מנגד מעקות אינם הגנה מפני פורצים, מעקות זה יותר הגנה מנפילות ומעידות.

סורגים הם מלבד עיצוב ומלבד הגנה מפני פורצים כמו מעקות הם מונעים נפילות מחלונות גבוהים, חשוב לשים לב בסורגים שהם הותקנו נכון וחזק על מנת לא לחשוב שיש לנו הגנה על ילדים קטנים מפני נפילות שבצם יש לנו מפגע בטיחותי שיכול ליפול על קצת תזוזה וכמה מכות.

מכאן כבר אין מה להוסיף מלבד לכתוב פוסטים שלמים על כל דבר ודבר, כמה שזה נראה פשוט זה עולם ומלואו, ישנם המון דברים לדעת לפני שרוכשים סורגים, מעקות או כל דבר שקשור בעולם הזה.

אז ניפגש בפעם הבאה שהעלה כאן פוסט, הפוסט הבא יתן טיפים לפני קניית סורגים או מעקות אחד מהשניים, מאמין שזה יקרה בימים הקרובים.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים