הצג גיליון RSS

totere1

מספרת כלבים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 30/12/2009 שעה 17:51 (469 צפיות)
מספרת כלבים .

שלום לכם ונחמד שהגעתם לבלוג שלי, הבלוג שלי הוא בלוג של עוד בחורה מאזור המרכז שכמו כולנו עוברת דברים דיי נהדרים וחלקם אפילו קצת הומוריסטיים בחיי היום יום שלי. המאמר הבא נקרא על שם מספרת כלבים כי שם תמיד קורים דברים נפלאים שנפגשים אנשים שאוהבים כלבים.

שמי רונית ואני בחורה שאוהבת חיות, מדוע אני מספרת זאת? כי המאמר הבא ידבר על משהו שקרה אצל מספרת כלבים, בזמן שהייתי במספרת כלבים קרה הדבר הבא:

מספרת כלבים הוא דבר נהדר, כמו להרבה אנשים גם לי יש כלב קטן וחמוד שאני דואגת לקחת אותו אל מספרת כלבים בתדירות דיי גבוהה, מספרת כלבים היא לא נטו מספרה היא פשוט גם סוג של ספא לכלב, מעבר לתספורת הכלב נהנה ממקלחת טובה ועוד.

בפעם האחרונה שהלכתי למספרת כלבים פגשתי בדרך חבר שלא ראיתי המון זמן, התפלאתי לראות שיש לו כלב ושהוא מטפל בו גם באותו מקום, אם לא ביום כיפור שרואים את כל העולם אז כאן במספרת כלבים? ידעתם שגם מקומות אלו יכולים להיות מפתיעים ביותר?

כמובן שהתגלגלנו לשיחה, חיוכים ועוד כמה דברים נחמדים, לפעמים יותר כייף לשבת בתוך מספרת כלבים מאשר בפאב רועש, ככה גיליתי אותו יום, ואז לאחר חצי שעה שיחה הוא שאל אותי כן כן שם באותה מספרת כלבים אם התחתנתי וכו', אחרי הכל לא ראינו אחד את השנייה בערך 10 שנים, מאותו תיכון שלמדנו יחד.

אקצר לכם שמאותה מספרת כלבים יצא החבר שלי כיום, כבר חצי שנה, עוד פרט קטן עליי הוא שבזכות אותה מספרת כלבים (או הגורל) יש לי חבר נהדר ובכוונה קיצרתי רק להבהיר מהיכן אתחיל לספר על דברים בבלוג שלי.

ניפגש פעם הבאה. ביי בנתיים.

תגיות: מספרת כלבים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים