הצג גיליון RSS

manulanis

פורץ מנעולים - מנעולן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 31/12/2009 שעה 10:44 (467 צפיות)
מנעולן.
שלום לכולם, תחילה אספר לכם משהו קטן ומשם נתקדם ונסביר לגבי מה שיהיה בבלוג מנעולן זה, אך תחילה אני רוצה לספר לכם על מקרה שקרה לא מזמן עם מנעולן, לפני מספר ימים קרובת משפחה חיפשה פורץ מנעולים, כמובן שלקח לה זמן כי לא כולם מכירים את כל הטיפים לבחירת מנעולן, לאחר מכן אותו פורץ מנעולים לא נראה לה, היא פעלה נכון, ביקשה ממנו ללכת והזמינה חדש ואמין יותר. הסיבה לזאת הייתה כי היא נפלה על פורץ מנעולים חאפר.
כאן אולי הקטע להגיד שבעברי הייתי מנעולן ומטרת בלוג זה היא לעזור לאנשים כיצד לבחור מנעולן נכון אם בכלל צריך מנעולן במצב מסוים, לא תמיד צריך פורץ מנעולים אחרי הכול יש דברים קלים שאולי אפשר לעשות לבד. מלבד זאת גם אתן טיפים לגבי כל תחום ה – מנעולן .
הגיע הזמן להציג את עצמי, שמי יצחק וכבר צינתי שבעברי הייתי מנעולן, כיום אני כבר עו"ד לאחר שתחום המנעולנות עזר לי מאוד בעיקר בימים שהייתי סטודנט, כיום קשה לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה ובזמן שהייתי מנעולן הצלחתי גם להרוויח וגם ללמוד, ואם להיות אמיתי אהבתי את זה מאוד, פורץ מנעולים הוא מקצוע מעניין.
מנעולן הוא אחרי הכול בעל מקצוע וכמו כל בעל מקצוע עליו להיות אמין ומקצועי, לא חסרי בעלי מקצוע אמינים שגם במקרים של גשם בלילה הם ייקחו את המחיר שמגיע להם ללא הפרזה מיותרת, אחרי הכול אפשר להבין מנעולן שמגיע במקרה חירום באמצע הלילה לפרוץ רכב, גם מנעולן צריך להרוויח וזה מובן שהוא ידרוש במצב כזה יותר מאותו מקרה באמצע היום, אך זה לא מצדיק מחיר פי 4.
מנעולן זה לא דבר שכל אחד יכול להיות, אחרי הכול לא כל מי שיש לו כלים רשאי ללכת ולהיות פורץ מנעולים, מי שזוכר בעבר דיברו רבות על העניין שאנשים היו מזמינים מנעולן לפרוץ בית ואותו מנעולן שלא בירר מי האנשים או אם הבית שייך להם בעצם פרץ בית או רכב בשביל גנבים. כיום מנעולן הוא חייב להיות בעל תעודת הסמכה ממשטרת ישראל ומקורס אשר מקים את כל הנשואים המדוברים בעולם זה, פורץ מנעולים כבר לא כל אחד שרוצה להיות יכול.
טוב אז עד עכשיו דיברתי עליי, וגם על מסביב לכל מה שקורה עם מנעולן אך לא דיברתי על מנעולן ובכלל כל תחום העבודה של מנעולן, כמובן שעוד אדבר רבות וכבר בפוסט הבא אני אכתוב על טיפים לבחירת מנעולן ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים פורץ מנעולים, אני מאמין שאעלה את הפוסט כבר השבוע על מנת שתוכלו לדעת זאת ובמקרה הצורך לא תהפכו ללחוצים מה שיגרור אליכם מנעולן לא מתאים.
זהו להיות, מקווה שעוד תקראו כאן ואולי גם תמצאו שימוש. מספיק לי שזה יעזור למספר אנשים קטן וארגיש מסופק מאוד.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים