הצג גיליון RSS

milarahm

מראות וגם מקלחונים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/01/2010 שעה 19:15 (430 צפיות)
מקלחונים, מראות ועוד.

ברוכים הבאים לבלוג מראות שלי, אני מתכוון לעשות כאן בלוג שיעסוק בנושאים מראות בפרט ובכלל בכל מה שקשור בזכוכית, יהיה אפשר לקרוא כאן על מקלחונים, מעקות זכוכית ועוד נושאים שאותי בכול אופן מעניינים מאוד מאותו רגע שהתחלתי לבנות לעצמי בית והבנתי שמראות, מקלחונים בפרט וזכוכית בכלל זה משהו שנלקח בחשבון כבר מהפרטים הראשונים.

אז כמו שאמרתי כיום אני בונה ומעצב לי בית (לא אני פיזית בונה, אני קניתי שטח ועליו בונים לי), דבר זה הכניס אותי למערבולת עיצובים והחלטות כדי לנסות ולעשות את בית חלומותי, עם הזמן למדתי מה צריך לשאול ולברר לפני שרוכשים מראות הבנתי גם שכל מה שקשור בזכוכית בבית הוא נושא בפני עצמו שאשמח לחלוק איתכם את זה.

אני כבר יכול להגיד לכם שהבית שלי יראה עם המון מראות, מלבד זאת יהיו שם דלתות זכוכית כמה במספר, מקלחונים בקומה העליונה ועוד כמה מוצרי זכוכית בחצר, אם תשאלו אותי זה משדרג את הבית בכמה רמות, בית ללא מראות וזכוכית וגם מקלחונים יפים בטעם טוב אינו נראה מושלם, מראות לא אמורות להיות רק לייד מקלחונים, אפשר להשתמש בהם להרבה מעבר וזה מה שעשיתי, טוב נו זה עניין של טעם, אך אני אוהב את הטעם שלי.

מראות למי שלא יודע מצרך חשוב מאוד ובלתי ניתן להפרדה מחיינו, עם ההתקדמות של הבנייה החלטתי שאני רוצה ללמוד טיפה יותר על העניין ובכמה דקות שהיו לי קראתי קצת ברשת על מראות והבנתי שעוד לפני 8000 שנים בערך אנשים היו משתמשים במראות אך עדיין זה לא היו מראות כמו שאנו מכירים היום, אלו היו סוג של סירים גדולים מלאים מים וכך נוצרו מצבים שרואים את ההשתקפות, חיים קלים לחיות בשנות ה2000 הא?

באמצע כתיבת הפוסט הזה עצרתי באמת לראות כמה מראות הזמנתי כולל לבית, ככה קפצה לי מחשבה שאני באמת לא סגור כמה מראות יהיו לי בבית ומייד ניגשתי למסמכים לראות אולי אצליח לפענח את זה, אני רק זוכר שהזמנתי המון. אז אציין שהבית גדול וספרתי בערך בסביבות 28 מראות בשלל סוגים, כנראה שאני באמת אוהבת את זה.

אז זהו אני אשתדל לעדכן כל פעם, מלבד מראות אולי אכתוב בכלל על עיצוב,מקלחונים, בית וכל המהלך מראות עניי, אחרי הכול זה שאלה של זמן, תמיד טוב לנסות לעזור לאנשים לבחור דברים מתאימים או להסביר מהלכים מניסיון, מנגד יש גם הרבה עבודה אז הכול יהיה תלוי בזמני הפנוי.

נתראה בהפוגה הבאה.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים