הצג גיליון RSS

bistreo

ריהוט - מערכות ישיבה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/01/2010 שעה 08:37 (455 צפיות)
ריהוט .

שלום לכם ומגניב שהגעתם לבלוג ריהוט שלי, בלוג זה ידבר על כל הדברים שקשורים לעולם הריהוט ובניהם – מערכות ישיבה, חדרי שינה, סלונים, מטבחים, מזנונים ועוד דברים רבים אשר קשורים בדרך זו או אחרת לריהוט ועיצוב הבית בכל מה שקשור ברהיטים. אוסיף גם שיש לי אהבה לא קטנה לריהוט ומייד אסביר גם מדוע, מלבד זאת מערכות ישיבה, חדרי שינה הם החביבים עליי ועוד נדבר גם על זה.

ריהוט הוא משהו שאני עוסק בו ביום יום, שמי מוטי ואני בן 25, פתחתי בלוג זה כדי להרחיב על עולם הרהיטים וכל מה שסובב אותו, אני עובד בחברה גדולה של ריהוט ואני עוסק שם כאיש מכירות, אם תשאלו אותי אני אוהב את זה, אין כייף יותר מלעזור למישהו לבחור מערכות ישיבה, חדרי שינה או כל דבר אחר שיכול לעצב לו את הבית, לדעת שמישהו מרוצה מהבחירה שעזרתי לו זה סיפוק נהדר.

חדרי שינה למשל הוא משהו שציינתי שאני אוהב בכל תחום ריהוט הבית, חדרי שינה צריך לבחור דבר ראשון לפי גודל, חדרי שינה שתכניסו בהם ריהוט גדול מידי יהפכו למחניקים וקשים לתנועה, מנגד אם הם יהיו דלים מידי למצאו חדרי שינה ריקים ומשעממים, חדרי שינה לא מתחילים ונגמרים במיטות ואין בהם מערכות ישיבה, זה סוג ריהוט שאנשים בוחרים מתוך מבחר עצום, ישנם חדרי שינה לילדים, מבוגרים, מודרניים, עתיקים, ועוד סוגים רבים. לא סתם אני אוהב חדרי שינה.

מערכות ישיבה הוא סוג ריהוט בניגוד לחדרי שינה שאנו בוחרים בדרך כלל פעם אחת לבית, מערכות ישיבה לסלון שלנו הוא בניגוד לחדרי שינה משהו שמתאים לכל הבית, אם בחרנו חדרי שינה לילדים סוג מסוים ולנו סוג אחר אז מערכות ישיבה הוא משהו שאנו בחורים חד פעמי ושם הסתיים הסלון שלנו, לכן יש לשים לב שאנו בוחרים משהו שמתים לכלל הבית, משהו לא גדול מידי שיסתום לנו את חלל הבית ומשהו לא קטן מידי שיעשה לנו בית ריק. עוד ארחיב על מערכות ישיבה במאמר נפרד.

ריהוט בכלל הוא תחום אדיר שקשה לדעת היכן מתחילים והיכן מסיימים, דבר אחד שאני יכול להציע לכם הוא לא להתעקב על מקום אחד ישנם המון מקומות לרכוש ריהוט מתאים לבית שלכם במחירים שונים, תמיד תבדקו את השטח לפני שאתם רוכשים משהו, מערכות ישיבה מאותו סוג יכולים לעלות ב-2 מקומות שונים בהפרשים של מאות שקלים, אותו דבר על חדרי שינה ושלל סוגי ריהוט הקיימים.

טוב עד כאן בערך ההקדמה לבלוג ריהוט שלי, ישנם המון מאמרים לכתוב על המון דברים, כיצד לרכוש ריהוט, איזה סוג, מה מתאים לנו ועוד, את הטיפים הראשונים כבר אשתדל לכתוב השבוע, זה לא סוד שלא קל לבחור ריהוט בכלל או חדרי שינה בפרט לדוגמא, אפילו כיסאות קטנים אנשים מתלבטים ימים על בחירת המוצר המתאים אז בטח שעל ריהוט מסובך יותר ייקח להם קצת זמן.

נתראה ברשומה הבאה.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים