הצג גיליון RSS

masorkot

מעקות, סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/01/2010 שעה 14:04 (414 צפיות)
סורגיםמעקות .

שלום לכולם, טוב לראות אתכם בבלוג סורגים זה, בלוג זה הוא בלוג קצת שונה ממה שהכרתם עד היום, בלוג בנושאים סורגים, מעקות ובכלל מסגריה הוא לא דבר שאנו רואים כל יום, מלבד זאת אני לא יודע לכמה אנשים שמכירים טוב את התחום ומתקינים סורגים, מעקות, גדרות וכו', יש להם זמן לכתוב בלוג, בדרך כלל אלו אנשי עבודה ולא אנשי בלוגים.

רוב התחומים שאכתוב עליהם כאן אלו דברים אשר קשורים במסגריה, ציינתי זאת בערך, מלבד זאת אלו אמצעי מיגון לרוב כמו סורגים שמונעים פריצות, מעקות שמונעים נפילות, קדרות שמגנים לנו על הבית, אז זהו שלא, לא רק, בעולם מתפתח כמו שלנו סורגים הם לא רק הגנה מפריצות, מעקות הם לא רק הגנה מנפילות, גדרות הם לא רק מיגון שסובב את הבית שלנו וחוסם את כניסת הזרים, הם יותר מזה אבל עוד נרחיב על זה.

ומי אני? אספר קצת עליי, אני ראובן ואני מתקין סורגים, מעקות, גדרות, דלתות ושלל הדברים שקשורים בתחום הזה, אני עובד בחברה גדולה שמייצרת סורגים, מעקות ועוד. תחום זה מעניין (כן אני יודע שזה לא נשמע כל כך מעניין, תתפלאו זה כן) במיוחד שאני עובד מחוץ למקום מסוים וכל לקוח הוא חוויה בפני עצמה, יש סוג של סיפוק לראות שמעקה מסוים שהתקנתי לא רק מגן אלא גם מעוצב יפה ונותן לבית מראה אחר, לדעת שסורגים שהוזמנו יתנו לבית מיגון חדש והמראה יהיה מתאים לבית זה גם משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, אולי זה רק אני כי אני אוהב לעשות את המקסימום בעבודה, אך ככה אני מרגיש.

סורגים אני יכול להגיד לכם שהם יותר מסתם הגנה מפורצים, נכון אומנם סורגים זה הכלי מיגון החיצוני הטוב ביותר שיש לנו, לא חסרים סוגים של סורגים, לפרוץ סורג שמותרן טוב זה לא כל כך פשוט במיוחד שזה קורה בלילה, צריך כלים מסוימים וזה לא תמיד מצליח, לא נדבר על הרעש שזה עושה מה שמרתיע גנבים להתחיל ולפרוץ סורגים, יהיה להם קל יותר לעבוד לשכן, אך עם כל זאת היום סורגים זה עיצוב יופי, הגנה על ילדים קטנים מפני נפילות חס ושלום ועוד ארחיב על זה.

מעקות בניגוד לסורגים הם לא משהו שימנע מגנב לחדור אלינו הביתה אך מעקות ימנעו מאיתנו להחליק וליפול בבית שלנו, הם ימנו גם מילדים ליפול בביתנו ובכלל בחדר המדרגות של הבניין שלנו, מעקות הם עיצוב יפה לבית שלנוף לרוב נראה אותם בבתים פרטיים, מעקות מעוצבים אשר תורמים לבית מראה נפלא, ישנם לא רק מעקות ממתכות בניגוד לסורגים נמצא מעקות זכוכית, עץ ועוד.

אי יכול לשבת כאן ולכתוב גם על גדרות, דלתות, להרחיב על סורגים או מעקות ועוד אך לכל דבר יש פוסטים נפרדים על כל תחום ומה כדאי לעשות לפני הזמנות, קיצור לא חסר מה לעשות כדי באמת לפרט על התחום הזה ולתת לכם כעזר. ניפגש בפוסט הבא שם אפרט על תחם מסויים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים