הצג גיליון RSS

mirtoea

וטרינר - מרפאה וטרינרית

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 05/01/2010 שעה 08:24 (474 צפיות)
וטרינר .

וטרינר, המקום בו הכול בעצם החל, הרי מי מאיתנו שיש לו בעל חיים זה או אחר, חית מחמד נחמדה לא מגיע לוטרינר? לי יש כלב ואני מגיעה לוטרינר לחיסון לפחות פעם בשנה, כמובן שאני מגיעה למספרת כלבים וכאלו קצת יותר אך וטרינר זה בסדר לראות פעם בשנה, זה אומר שהכול תקין אצל הכלב ורק מגיעים לחיסון. אז בעצם מה החל אצל וטרינר? מייד תדעו.

שלום לכם, שמי הילה ואני בת 26 , חייה בירושלים, לומדת באוניברסיטה (מה ואיפה זה כבר לא ממש האישיו), ובין לבין חייה את החיים היפים שלי שלרוב מצחיקים, מה מצחיק בהם? אז זהו שכולנו עוברים דברים ביום יום שלא תמיד התכוננו להם, אצלי זה מגיע הרבה, זאת גם הסיבה שפתחתי בלוג קצת לספר מה קורה וסתם דברים מעניינים. מדוע בחרתי בשם וטרינר לרשומה הזאת? עכשיו תדעו.

וטרינר הוא המקום בו הכרתי את החבר שלי, נכון זה א הרבה זמן אומנם (3 חודשים) אך משם בערך היתה התקופה שאני כבר רציתי לפתוח בלוג ולכן גם אני אספר מה קרה אצל אותו וטרינר ובזה אפתח את הבלוג שלי וכמו כן תקופה בחיים שלי.

הלכתי לבקר וטרינר כדי לחסן את הכלב שלי, הכלב שלי כל כך חמוד אבל אכתוב עלייו בפעם אחרת, הגעתי אל וטרינר שהכרתי כבר מפעם קודמת שהלכתי לחסן את הכלב שלי, וטרינר מעולה, שם המתנתי בתור והגיע מישהו עם כלבה כל כך יפה שפשוט התאהבתי בכלבה שלו אותו רגע. מי שאמר שגבר צריך כלב חמוד להכיר בחורה, צדק!

מפה לשם התגלגלה שיחה ביני לבין הבחור החביב, יש לציין שהוא בעל מראה טוב, נראה מאוד משכיל באותו רגע (ואכן הוא כזה) ולאחר 10 דקות של המתנה אצל וטרינר זה קראו לי להיכנס, קצת התבאסתי ואמרתי שלא ממש הספקתי לנהל שיחה, וטרינר יקר מצאת זמן לקרוא לי? שהרי כשאצא לא אעצור ואבקש מהבחור פרטים, קיצור המומנטום נעלם.

נכנסתי ופניתי אל אותו וטרינר לגבי הכלב, הוא חיסן את הכלב שלי ויצאתי בידיעה שאמשיך החוצה ואגיד להתראות בנימוס, ואכן זה מה שעשיתי, יצאתי החוצה, כבר שכחתי ממה שקרה שם, אני עולה לרכב ובאה להתניע, וכן, זה קרה, פתאום הרכב לא מתניע! מה עושה בחורה כמוני שכולה רוצה וטרינר, עכשיו צריך גם מכונאי רכב?

מפה לשם ובקצרה אני מספרת, 5 דקות לאחר מכן יצא אותו בחור, עזר לי במשך שעה וחצי נסענו וקניתי מצבר חדש, כמובן הוא הסיע אותי, משם זה עבר לבית קפה ומאז הוא הבן זוג שלי.

רואים, לא תמיד גרוע להיתקע עם הרכב, מנגד אולי אם תלכן אל וטרינר זה גם יעזור.

נתראה ברשומה הבאה. ביי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים