הצג גיליון RSS

vladbialy

ריהוט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/01/2010 שעה 19:04 (411 צפיות)
ריהוט .

ריהוט הוא אחד הדברים החשובים ביותר בביתנו, כיום אין בית ללא ריהוט, בין אם הריהוט יפה יותר או פחות, יוקרתי יותר או פחות, אבל אין בית שאין לו סוג כל שהוא של רהיטים. זה יכול להיות חדרי שינה, מערכות ישיבה, חדרי אוכל, כיסאות ואפילו ישנם אנשים שלא מפספסים ריהוט לגנים שלהם או למרפסות בביתם.

ריהוט הוא דבר שהופך את הבית שלו מכמה קירות שבאמצע חלל ריק לבית חלומותינו, לכן חשוב לבחור ריהוט מתאים ומשהו שתואם את הטעם שלנו. חדרי שינה לרוב מאובזרים במיטות, מזנונים, כיסאות, שידות ועוד, מנגד הסלונים שלנו מאובזרים ע"י מערכות ישיבה, מזנונים וכו', כל אחד לפי הטעם שלו.

נראה לי שהגיע הזמן שאדבר קצת על עצמי ומה הקשר שלי אל ריהוט, אני מוכר בחנות רהיטים גדולה אשר מוכרת את כל סגנונות הריהוט, החל מכיסאות קטנים ועד מערכות ישיבה מלאות וגדולות, חדרי שינה, חדרי ילדים, מזנונים וכל דבר אפשרי בעולם ריהוט המגוון. לא חסר היום סוגי ריהוט בכל מיני צורות, בדים, עורות שונים, עצים שונים ועוד, המבחר עצום.

ואם כבר דיברנו על מבחר ריהוט אז כנראה שהגיע הזמן לציין שכיום הקצב ייצור וייבוא של רהיטים הוא פשוט מסחרר, נדירים הפעמים שאנו רואים אצל מישהו אחר אותו ריהוט או חדרי שינה שיש לנו בבית, אני למשל לא נתקלתי פעמיים באותם מערכות ישיבה ב-2 בתים שונים, כמובן שמכרתי אותו דבר אך המלאים לא מיוצרים באלפים לאותו סוג.

דבר חשוב הוא לדעת לבחור את הריהוט המתאים לכם, כל אחד והבית שלו, כל אחד וגודל החדרים שלו, כל אחד והטעם שלו וישנם כמה פרמטרים חשובים שעל פיהם בוחרים ריהוט נכון. אני אתן דוגמאות קצרות אבל עוד ארחיב על זה בעתיד בפוסטים שלמים, לכל דבר קטן ברהיטים אפשר לייצר פוסט בפני עצמו.

חדרי שינה למשל, לוקחים בחשבון את גודל החדר, אם נבחר ריהוט של חדרי שינה גדול מידי החדר שלנו יהפוך לחדר צפוף, מחניק וללא יכולת תמרון גדולה, חשוב מאוד למדוד טוב את החדר, לפעמים שהחדר ריק הוא נראה גדול/קטן יותר ממה שהוא יראה כאשר נרהט אותו, מנגד אם נבחר ריהוט קטן מידי לחדרי שינה לא ננצל את כל היופי שאנו יכולים לנצל ויהיה לנו חדר שנראה ריק.

אותו דבר כמעט אפשר להגיד על מערכות ישיבה, אם נבחר מערכות ישיבה גדולות מידי נחסום לנו את כל הסלון, מנגד מערכות ישיבה קטנות מידי יתנו לנו חלל ריק ואנו רוצים להפיק את המקסימום, זה לא בחירת מזנון שאפשר להזיז קצת ימינה או שמאלה ולהסתדר.

קיצור עוד ארחיב רבות. בנתים אני צריך להתכונן לעוד יום עבודה מחר.

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים