הצג גיליון RSS

sadlinoed

מנעולן וגם פורץ מנעולים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 09/01/2010 שעה 20:48 (493 צפיות)
מנעולן .

כמה פעמים בחיים קראתם למנעולן? אם לעולם זה לא קרה לכם כנראה שהפוסט הבא יהיה בשבילכם, אלו שאי פעם השתמשו כבר במנעולן יודעים מה קורה שם, גם הם מוזמנים לקרוא וללמוד עוד כמה דברים על מנעולן ובכלל על כל מה שעושה פורץ מנעולים מוסמך כמובן, מישהו אמין ואמיתי. כיצד נדע מי אמיתי ואמין? אפרוס לפניכם כמה דברים שיעזרו לכם לבחור מנעולן מתאים.

לפני שאתחיל לדבר על מנעולן וכל התחום הזה בכלל אציין ששמי אילן ואני פורץ מנעולים, העבודה הזאת טובה לי ומסתדרת לי עם הלימודים, אני בן 26 ועובד כשכיר בחברה שמספקת שירותי פריצת מנעולים.

פורץ מנעולים הוא הברירה שלנו שאנו נתקעים מחוץ לדלת הבית, סתם איבדנו את המפתח של הרכב לאחר שבילינו ערב שלם בבאר מקומי או כל מקום שעולה לכם בראש ובכלל פורץ מנעולים יכול להועיל לנו להחליף צילינדר או כל דבר שקשור במנעולים. אך מה ככה כל אחד יכול להיות מנעולן? זהו שלא בדיוק.

קודם כל דבר ראשון לפני שאתם מזעיקים מנעולן, תהיו רגועים, עוד כמה דקות של סקר שוק ואתם מסודרים טוב יותר. שהרי במקרים שאנו צריכים מנעולן שיבצע לנו פריצת מנעולים אנו בדר"כ לחוצים ורוצים כבר להיכנס הביתה, להתניע את הרכב וכו', דווקא מקרים אלו יכולים לגרום לנו לבחור פורץ מנעולים שלא ממש מקצועי. אז שימו לב לפני בחירת מנעולן קחו עוד כמה דקות, בקשו מאנשים להסתכל באינטרנט ולמצוא עוד כמה מנעולנים, בצעו כבר בטלפון סקר שוק.

מנעולן שאין לו אישור ממשטרת ישראל אינו רשאי לעסוק בתחום זה, לא כל אחד מתעורר בוקר אחד ומחליט שבא לו להיות מנעולן ולבצע פריצת מנעולים לכל מי שצריך, דרוש אישור מהמשטרה וכמו כן הסמכה מקצועית ע"י מקום המאושר להסמיך, בקורסים מסוג זה פורץ מנעולים מקבל ידע רב ולימוד מקיף על כל התחום.

מנעולן שהגיע אליכם והציג לכם את הדברים שדיברנו עליהם השלב הבא שלו לפני שהוא מבצע פריצת מנעולים הוא לנקות בהצעת מחיר מדויקת ולהגיד לכם כמה זמן זה ייקח, אל תתביישו לשאול שום פורץ מנעולים כמה זמן זה ייקח ומה הוא מתכוון לעשות, מנעולן לא טוב יגרום לכם להוציא יותר כסף וכמו כן להיתקע בחוץ זמן רב יותר.

אוסיף גם שאין כמו המלצות על מנעולן, כמו כן שימו לב שכל הדברים שהוא יחליף לכם יצאו מאריזות סגורות על מנת להיות בטוחים שהחלקים חדשים ואין שום העתק של המפתח שלכם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים