הצג גיליון RSS

hadanimo

בונים מעקות - סורגים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/01/2010 שעה 15:42 (660 צפיות)
סורגיםמעקות .

נחמד מאוד לראות שנכנסתם עד כאן, ואם כבר הגעתם לבלוג שלי נראה לי מנומס יותר שאציג את עצמי קצת לפני שאדבר על מה שהולך להיות בבלוג סורגים, מעקות, גדרות וכל שאר החופפים שקשורים לתחום זה, רק לפני זה אסביר בקצרה שפתחתי בלוג זה בכדי לדבר על דברים שאנו נתקלים בהם ביום יום ואין עליהם יותר מידי מידע ברשת.

אז שמי חגאי, כמו שראיתם אני הולך לדבר על סורגים, גדרות, דלתות, מעקות ועוד דברים רבים שאני עוסק בהם בתור מתקין של אחת המסגריות היותר מוצלחות בארץ. מלבד זאת אני רוצה לציין שאני כבר 4 שנים עוסק בזה, אפשר להגיד מאש שהשתחררתי מהצבא, במקביל אני לומד ועוד מעט מסיים תואר ראשון במנהל עסקים.

בימינו סורגים וגם מעקות הם דבר נפוץ מאוד בבית בישראל. סורגים הם האמצעי מיגון הטוב ככל שאפשר לשמירת הבית שלנו מפני גנבים או כל אחד אחר שרוצה לחדור לטרטוריה שלנו, מלבד סורגים ישנם גם מערכות אזעקה אלקטרוניות אך סורגים טובים שומרים אמורים לשמור עלינו שלב אחד לפני, כל זאת כמובן שהסורגים נעשו והותקנו על ידי מתקין מקצועי ומנוסה אשר התקין את המוצר כמו שהוא אמור להיות.

סורגים מלבד מיגון הבית שלנו שומרים על ילדנו ומונעים נפילות מיותרות, גם מעקות אמורות בראש ובראשונה למנוע נפילות אך מעקות נמצא יותר בחדרי מדרגות, במדרגות של הבית שלנו, סתם בשביל בחצר וכו'. סורגים או מעקות שלא הותקנו נכון יכולים להוות בעיה בסיטואציה שאנו בטוחים שהם יהוו לנו אמצעי מיגון תקין ובעצם הדבר לא כך.

סורגים וגם מעקות לא מתחילים ונגמרים בהגנת הבית שלנו או מניעת נפילות, כיום אפשר להגיד שהם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית שלנו, סורגים לדוגמא באים היום בהמון סוגים, ישנם כמה סוגים מרכזיים כמו סורגים נפתחים לדוגמא שנוכל למצוא אותם בהמון עיצובים, מעקות בכלל יכולים להיות מזכוכית בניגוד לסורגים, או גם מעץ, כמובן שדברים אלו חייבים להראות מתאימים לסביבה ולא סתם עוד משהו שתקוע לנו בבית.

ואם בעיצוב סורגים או מעקות כבר נגענו אני רוצה לציין שישנם כל כך הרבה עיצובים בקצב ההתפתחות המודרנית שלנו שכל אחד פשוט יכול להזמין היום מה שהוא רוצה, וזה גם כמובן אם הוא לא מצא משהו שמתאים לו, היום הייצור של מוצרים אלו יוצא מדויק, חזק, איכותי בדיוק כמו שתרצו, כמובן שיש סורגים או מעקות זולים גם כן שהחומרים שהם עשויים לא ממש שיא העיצוב אך הם יתנו לנו מענה טוב לא פחות טוב לצרכים מסוימים, הכול תלוי בתקציב וטעם.

להיום זה מספיק אני חושב, בפעם הבאה כבר אכנס לעומק.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים