הצג גיליון RSS

doravi025

וטרינר - ההתחלה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/01/2010 שעה 20:16 (447 צפיות)
וטרינר.

היי, טוב לראותכם כאן, כנראה שוטטתם קצת באינטרנט ומצאתם את המאמר וטרינר הזה, ואם כבר מצאתם את מאמר וטרינר זה אז בטח תישארו לקרוא ממנו קצת . וטרינר הוא הדבר שכל מי שיש לו בעלי חיים זקוק לו לפעמים, בלי וטרינר החיות שלנו לא היו יכולות להיות מוגנות מדברים רבים.

היום אני רוצה לדבר על ביקור שלי אצל וטרינר, אחרי הכול וטרינר הוא רופא חיות וזה מקצוע רפואי לכל דבר, לא כל וטרינר מתאים לכל חיה, ישנם כאלו אשר טובי יותר לכלבים וכאלו אשר מקצועיים יותר בתוכים לדוגמא. אך אני לא מתפשרת על וטרינר לכלב שלי והולכת למיד לטוב ביותר.

שמי רווית ואני בחורה בת 25, חייה באזור מרכז הארץ בעיר תל אביב וכמו כל בחורה תל אביבית מגדלת חיית מחמד, כמו שציינתי מי שיש לה חיית מחמד נזקקת מידי פעם לוטרינר, תוסיפו לזה שאני בחורה רווקה מתל אביב ותקבלו עוד יום מעניין אצל וטרינר. למאמר הזה קראתי וטרינר ומייד תדעו למה.

זה היה יום רגיל שתכננתי ללכת לאוניברסיטה, הכלב שלי נראה קצת מדוכא משהו ואני לא ממתינה מייד החלטתי ללכת אל וטרינר, לקחתי את הכלב ונסעתי לראות וטרינר שאני מכירה. מפה לשם בגלל שהגעתי מעכשיו לעכשיו הייתי צריכה להמתין, בדר"כ זה הורס לנו את היום אבל לא הפעם.

הגיע בחור חביב, נראה בן 30, הבחור בא גם כן לראות וטרינר כמובן עם כלבה אסקי סיבירית יפיפיה, מייד הכלבה החלה לשחק עם הכלב שלי בזמן ההמתנה והתחלנו שיחה. מסתבר סחור אינטליגנט מאוד, נראה לא רע, בקיצור נראה טוב להתחלה, אך כיצד עושים מהלך שיוביל לארוחת ערב באיזה מקום נעים?

מפה לשם התגלגלה שיחה של 15 דקות בערך ואני רק מקווה שאותו וטרינר לא יקרא לי פתאום, היו כמה בתור לפני והתור מתקצר ותורי להיות הבאה, אך וטרינר זה כנראה יסודי מאוד עד שהטיפול בכלב שלפני ארך זמן מה. בנתיים אני והוא התחלנו לגלוש לפרטים יותר אישיים כגון בני זוג וראיתי שהל אצלו תקין.

בקצרה אספר שמייד לני שנכנסתי הוא הזמין אותי לארוחת צהריים לאחר הטיפולים שלנו אצל אותו וטרינר, כמובן שהסכמתי והלכנו מייד אחרי שסיימנו אצל וטרינר לאכול צהריים, כל זה קרה לפני 4 חודשים והיום הוא הבן זוג שלי, מבינים מדוע קראתי למאמר הזה וטרינר? נחמד לפתוח בלוג עם התחלה כזאת, במאמרים הבאים כבר לא אספר על וטרינר אספר על פאדיחות כו'.

בנתיים אלמד קצת, נשתמע.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים