הצג גיליון RSS

zoharav

גני ילדים בפ"ת

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/01/2010 שעה 10:14 (445 צפיות)
רשת גני ילדים איגום
רשת איגום פרושה בכל הארץ ומפעילה גני ילדים בפתח תקווה, במרכז הארץ ובדרומה. התוכנית החינוכית של רשת איגום מבוססת על שיטת הפסיכולוג לב ויגוצקי. לפי שיטה זו הילדים נהנים מחינוך רב-תחומי משולב, בשימת דגש על מדעים, על אומנויות ועל ריבוי שפות (עברית, אנגלית, רוסית). באזור השפלה פועלים מספר גני ילדים וצהרונים מבית איגום - כגון גן ילדים סקרנל (1 ו- 2) בעיר רחובות.

הרשת מהווה מסגרת חינוכית משלימה לגילאי שנה ועד בית הספר התיכון, במגוון רחב של מוסדות: גני ילדים טרום-חובה וצהרונים עד גיל חמש, מרכזי למידה המהווים חינוך משלים לגילאי הגן ועד התיכון, וכן בית ספר לאומנויות עבור כל הגילאים. ילדי הגן של איגום נהנים גם מצוות מקצועי של גננות וסייעות מוסמכות, מחמש ארוחות טעימות ומזינות המבושלות במקום, וכן משפע פעילויות וחוגי העשרה בתחומי המדע והאומנות.

סדר היום הקבוע בכל גן וצהרון של איגום, מעניק לילדים מסגרת תומכת, חמה ואוהבת - משעות הבוקר ועד אחר הצהריים והערב. כך מתאפשר להורים לעבוד במשרה מלאה, ולדעת שילדיהם נמצאים בידיים הטובות ביותר של אנשי חינוך מן המעלה הראשונה. המורים, הגננות והסייעות של איגום עוברים הכשרות והשתלמויות מקצועיות באופן קבוע, ומחויבים להתפתחותם התקינה של כל ילד וילדה תחת חסותם - פיזיולוגית, רגשית וקוגניטיבית.

נשמח לקבל את ילדיכם לשנת הלימודים הקרובה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים