הצג גיליון RSS

rafdore28

אינסטלטור

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 11/01/2010 שעה 10:47 (420 צפיות)
אינסטלטור .
אינסטלטור הוא מקצוע שהיום פחות ופחות אנשים שואפים להגיע אליו, מדינת ישראל כבר מדינה עומדת ומפותחת, דבר זה גורם לנו לרצות להגיע יותר ויותר למקצועות חופשיים מאשר להיות בעל מקצוע פיזי. אינסטלטור כמובן הוא בעל מקצוע פיזי ומקצוע שחור.
אינסטלטור הוא משהו שעשיתי בעבר, אם תשאלו אותי אני מאלו שהרגישו את 2 סוגי המקצועות, מצד אחד עד לפני שנתיים הייתי אינסטלטור ביחד עם אבי וכיום אני כבר עוד, שילבתי את העבודה יחד עם הלימודים בניצול המקסימלי.
שמי רפי ואני פתחתי בלוג זה לדבר על כל מה שעושה אינסטלטור, מקצועות אלו נמצאים פחות ברשת ולדעתי צריך להיות בלוג אינסטלטור טוב שידבר גם על מקצועות שקצת נשכחו מאיתנו. כאחד שחווה את 2 התחומים אני מבין כמובן מדוע אינסטלטור הוא לא השאיפה של כולם אך כמו כל מקצוע גם במקצוע זה ישנם דברים מעניינים. (כן לא כל אינסטלטור פותח סתימות כל החיים, ישנם פרויקטים מעניינים מאוד).
אני רוצה לתת כמה נקודות כאן לפני שאתחיל לכתוב פוסטים על דברים מקצועיים, אכנס ככה בקצרה לכמה דברים קטנים שימנעו מכם לראות אינסטלטור מתקן בעיה בביתכם:
שימרו על הברזים והפתחים עם רשתות ופילטרים, לרוב אנשים קוראים לאינסטלטור מפני שהם לא ממש מבינים שכל הסיפור הוא שיערות שנתקעו בור מים.
אל תשטפו בכיור כל מיני דברים שאתם לא מכירים, לא חסר חומרים שברגע שהם יתייבשו הם יהפכו לקשים ויכולים ליצור סתימה.
הימנעו משפיכת שמן לכיור.
לאחר שטיפת כלים השאירו את הברז פתוח עוד כמה שניות, נכון לא חסכוני אבל ינקה את הלכלוך שנשאר תקוע, ימנע ממנו להתקשות.
זהו, אינסטלטור אולי לא התחום הכי מעניין בעולם, אך אינסטלטור עדיין עושה דברים שבלעדיהם לא היינו מסתדרים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים