הצג גיליון RSS

clockim

להתחיל עבודה חדשה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/01/2010 שעה 15:10 (407 צפיות)
שעון נוכחות
אחי הגדול פתח עסק חדש לא מזמן - עסק שמשווק מערכות נוכחות ובקרת כניסה. הוא התחיל בקטן, לפני שנתיים, בחנות ליד הבית של ההורים, ולפני חודש העסק עבר לבניין משרדים גדול ברמת גן. העסק הפך לחברה קטנה ומצליחה, ואפילו יש כבר כמה לקוחות מחו"ל שעשו הזמנות של שעוני נוכחות ביומטריים - המתקדמים ביותר בתחום הזה. ככה זה היום, כבר לא צריך להעביר כרטיס עובד. פשוט שמים אצבע בשעון נוכחות ביומטרי, ויש רישום של שעת הכניסה והיציאה. פשוט גאוני.

בכל אופן, אחי הציע לי להתחיל לעבוד אצלו בחברה. עכשיו, אחרי שהעסק התרחב, צריך עוד כוח אדם, והוא ישמח אם אהיה העוזר האישי שלו (מה שנקרא ע' מנכ"ל בהייטק). אומנם אני לא מבין יותר מדי בשעוני נוכחות ובמערכות בקרת כניסה, אבל מכיוון שיש לי ראש טכני והבנה מצוינת במחשבים בכלל (הודות לשירות הצבאי שלי) - אני בטוח שאצליח להשתלב בחברה של אחי בצורה מעולה. בכל מה שקשור למחשבים, לתוכנה ולחומרה, יש לי יכולת קליטה מהירה - וזה הפלוס כאן. לא אצטרך לקרוע את עצמי בניסיון להבין איך מתפעלים שעון נוכחות או מערכת בקרת כניסה; כמה הסברים קצרים מאחי, ואני מסודר.

הבנתי שהתפקיד כולל הבנה טכנית מינימלית של המוצרים השונים, ובעיקר עבודת משרד ועזרה עם לקוחות. מעולם לא עסקתי בעבודה משרדית בעבר, אבל אחרי שמשרתים בצבא ההגנה לישראל, ועובדים בכמה עבודות זמניות - מה זה כבר להיות עוזר מנכ"ל. ועוד כאשר המנכ"ל הוא אחיך הגדול, לא פחות. אני לא יכול להגיד ששעוני נוכחות ובקרות כניסה זה תחום שמעניין או מרתק אותי, אבל אני מוכן ללמוד ולהתנסות (ובעיקר - להרוויח יותר כסף, מה שבישראל אין אפשרות לבצע בצורה מהירה).

אחרי שהשתחררתי מהצבא עבדתי בכמה עבודות זמניות ומזדמנות, ובעיקר לא רווחיות. מלצרתי במסעדה בתל אביב; עבדתי כקופאי בבית קולנוע, והיום - בגלגול הנוכחי - אני עובד באתר אינטרנט להשוואת מחירים. מיותר לציין שאני מרוויח משכורת מגוחכת, ואשמח לשינוי המיוחל הזה כשאתחיל לעבוד בחברת שעוני הנוכחות של אחי בארצות הברית. המשכורת תהיה טובה יותר, התנאים יהיו מעולים ואני אזכה לעבוד בחברה מסודרת, ולא בכל מיני בתי עסק שהמעבידים בהם דופקים קופה על חשבון העובדים. אז כל מה שנשאר לי לעשות הוא לאחל לעצמי הצלחה - ולטוס לארצות הברית, אל עבר השקיעה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים