הצג גיליון RSS

torior

וילונות - וילון

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/01/2010 שעה 11:58 (418 צפיות)
וילונות .

ברוכים הבאים לבלוג וילונות שלי, בלוג זה כמובן ייתן מידע על כל מה שקשור בסוגי וילונות ומה צריך לדעת לפני רכישתם, בלוג זה גם יעזור לכם לבחור וילונות, כיצד לקנות וילונות ואילו וילונות יתאימו לכם. זה הרי ברור שלא לכל חדר או סלון מתאים וילון מסוים, כל מקום דורש וילון אחר, מבד אחר, צבע אחר ובסופו של דבר הטעם שלכם מכריע איזה וילון יהיה לכם.

וילונות זה משהו שאני מאוד אוהב, כמובן אם אציין שאני עוסק בהתקנת וילונות בחיי היום יום שלי, אני שמח לראות אנשים שהוילון עושה להם יופי בבית, הרי חלון ללא וילון מתאים יראה אפרורי וריק מידי, כמו כן גם יש את הפאן של הצללה שללא שום וילונות לא יהיה הצללה. וילונות נמצאים בכל בית ובכל חדר, זה זמן רב לא נתקלתי בחלון ללא שום וילון.

לפני קניית וילונות חשוב מאוד שתדעו מה אתם רוצים, ישנם בדים יקרים יותר וישנם בדים יקרים פחות, ישנם עיצובים יקרים יותר וישנם יקרים פחות, לא תמיד ווילון מושקע ואיכותי יתאים לחדר שלכם, לדוגמא אם יש לכם חיות והוילון מגיע עד הרצפה בסלון לא כדאי לכם ללכת על הדברים היקרים בשוק, מספיק חתול אחד קטן להשמיד את הוילונות, גם כלבים הורסים וילונות וכו'.

וילונות גם אמורים לספק לנו הצללה, לא תמיד חושבים רק על היופי, וילונות כהים יתאימו לסוג חדר מסוים ויתנו לנו הצללה רבה ביחס לוילונות בהירים אשר לא תמיד יחסמו את כל האור הנכנס לנו מבחוץ, קחו את זה בחשבון.

עוד דבר שהייתי שם לו לב מההתחלה הוא צבע הריהוט שיש לכם בבית, אין ספק שאם החדר בגוונים מסוימים וכמו כן גם שאר הטקסטיל של החדר כגון ציפיות וכריות הם בסוג מסוים של התאמה אז גם הוילון שיתאים לכם הוא משהו שלא יחרוז מהסידור של החדר, מנגד גם משהו לשבור את הגוון המסוים יכול להיות מתאים, שוהה כל עניין של טעם, וילונות באים בהמון גוונים, עיצובים, סוגים ולא חסר מבחר.

אני לא רוצה להרחיב על וילונות יותר מידי בפוסט הזה כי על כל שורה אפשר לכתוב פוסט שלם ולכן כבר אמתין לפוסט הבא שבו אדבר יותר לעומק על וילונות. יהיה מעניין, ניפגש ברשומה הבאה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים