הצג גיליון RSS

rostombi

אינסטלטור - אינסטלציה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 17/01/2010 שעה 14:38 (472 צפיות)
אינסטלטור .

שלום לכל העוברים והשבים, ברוכים הבאים לבלוג אינסטלטור שלי. בבלוג זה אדבר על כל מה שקשור בבעיות אינסטלציה, אלמד מה כן אפשר לעשות לבד ומה לא, כיצד בוחרים אינסטלטור מתאים, כיצד חוסכים כמה שקלים ועוד.

קצת על עצמי – שמי רן ואני עד לפני שנה הייתי עוסק בזה, אני בן 26 וסיימתי את הלימודים שלי שנה שעברה. כיום אני עובר התמחות במשרד עו"ד וכל עולם האינסטלציה מאחורי. בתקופה ההיא הייתי עובד בעיקר על קריאות SOS של הצפות וכאלו, דברים שקשורים בגילוי נזילות, איטום ותיקונים דחופים. דבר זה עזר לי מאוד למימין הלימודים.

בתור התחלה אתן לכם ממש בקצרה ועוד ארחיב על זה בעתיד, כיצד לבחור אינסטלטור בשעת חירום ומה כדאי לברר לפני שמזמינים מישהו לטפל בבעיה.

אינסטלטור הוא בעל מקצוע ככל מקצוע שקיים, אומנם אינסטלטור מתעסק בלכלוך (בלשון המעטה) אך רוב הדברים שאינסטלטור עושה בנויים לבעל מקצוע מומחה, ניסיונות להתקין ולסדר דברים לבד בכדי לחסוך כמה שקלים, או נסיונות של אינסטלטור חאפר לטפל בבעיות יכולות לגרום רק יותר נזק.

שימו לב שעדיין ישנם דברים קלים כמו סתימות קלות עקב שיערות בבור ניקוז ודברים שאלו שאפשר לפתור לבד ולא צריך אינסטלטור, אך להתחיל ולפרק צנרות ולהיכנס לדברים מסובכים יותר כדאי מאוד לקרוא לבעל מקצוע מתאים.

שימו לב שאתם מקבלים המלצות לפני שאתם בוחרים אינסטלטור, עוד כמה דקות של סקר שוק יעזרו לכם לבחור אחד מתאים. ישנם מקרים רבים שבהם אינסטלטור יאלץ להגיע למקום בכדי לתת הצעת מחיר, אך בדברים פשוטים דירשו הצעת מחיר כבר בטלפון ואם הוא מסרב לתת (לפחות טווח מחירים) פשוט עברו לבא.

שאתם מדברים עם אינסטלטור בררו אצלו מה הוא הדבר שהוא יותר מקצועי בו, גם בתחום זה ישנם אינסטלטורים אשר מתאימים לסוג עבודה מסוימת ואחרים שמתאימים לסוג עבודה אחרת.

בידקו באינטרנט על אותו אינסטלטור שאתם רוצים להזמין, פשוט הקישו את השם שלו או שם העסק שלו בגוגל וכבר תראו אם היו עליו תלונות או תביעות, בכלל תוכלו להתרשם ולראות אם יש עליו ביקורת טובה.

ואם בביקורת טובה עסקינן, לאחר שתמצאו אחד מתאים, אם תהיו מרוצים מהשירות שלו פשוט כתבו עליו דבר נחמד או 2 באינטרנט או המליצו עליו לאחרים. ככה נעזור כולם לכולם לקבל שירות טוב ומתאים.



קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות



סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים