הצג גיליון RSS

uoyieq

סורגים - גדרות ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 20/01/2010 שעה 15:56 (491 צפיות)
סורגים .

מסגריות בימינו התפתחו והפכו להיות בעלות מכונות ממוחשבות, CNC ועוד דברים רבים שההתפתחות המודרנית הביאה לתחום. כיום במסגריות מתקדמות לא מדובר רק בסורגים או מעקות, מדובר בטכנולוגית ייצור שלמה, מדובר בארוזיות וחריטות ע"י מיחשוב ודיוקים על מאיות.

ייצור סורגים, מעקות גדרות או כל דבר שכול תחום זה כבר לא כבעבר, כיום השוק מציע לנו דברים רבים ומגוונים אשר נוצרים בכמויות אדירות, העידן וההתקדמות של העולם הביאה את תחום זה להיות תחום שנדרש בו ידע טכנולוגי ולפעמים אפילו מהנדסי מכונות במקומות המודרניים יותר.

שמי רפי ואני עובד בהתקנות של סורגים, מעקות, גדרות ועוד דברים רבים שקשורים לתחום זה, תחום זה מבפנים נראה שונה מאוד ממה שרואים אותו מבחוץ, נכון אולי אני לא מהנדס ולא מפעיל מכונות מסובכות אך עדין אני מאוד יודע מה קורה שם בהליך ייצור סורגים, מעקות, גדרות, שערים או כל דבר אחר.

כמובן שדברים הלו הובילו אותי לרצות להפוך למהנדס ומתחילת השנה הבאה אני כבר אהיה סטודנט צעיר אשר ביום מן הימים אהפוך למהנדס בתקווה.בלוג זה נפתח על מנת לדבר על כל מה שקורה בתחום של הסורגים וגם מעקות בעיקר, קצת לנגוע בגדרות ושערים וכל השאר. עם הזמן נדבר על חיתוך באירוזיה ודברים מסובכים יותר כמו CNC.

סורגים אני כבר יכול להגיד לכם שהיום הם לא רק להגנת הבית או מניעת נפילות החוצה, סורגים כיום הם עיצוב ויופי לכל דבר, כמובן שהכול תלוי בתקציב ובאפשרות של כל אחד ואחד אך עדיין אני לא חושב שיש מישהו שירצה סורגים ולא ימצא משהו שמתאים לו, שוב הקצב ייצור של סורגים הוא פשוט אדיר, גם מעקות אותו סיפור.

מעקות אני יכול להגיד עליהם שהם בניגוד לסורגים גם באים מחומרי זכוכית, עץ פלסטיק קשיח ועוד, מעקות גם נמצאים שם להגנה מנפילות ומצד שני מעקות הוא דבר מאוד חשוב בעיצוב של בתים שדרוש להם מעקות. יש מעקות של חדרי מדרגות בבניינים ישנים ויש מעקות מעוצבים בבתים פרטיים שפשוט עושים לבית ערך מוסף בחיבור בין הקומה הראשונה לשנייה.

עוד נדבר רבות על הכול ובפרוט יותר עמוק, יש דברים מעניינים מאוד בתחום זה והחוסר חומר באינטרנט גורם לי עוד יותר להיכנס לזה. נתראה בקרוב, ביי בנתיים.

רפי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים