הצג גיליון RSS

mickor26

מאמר ריהוט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/01/2010 שעה 09:42 (461 צפיות)
ריהוט.

ריהוט הוא מקור היופי של הבית שלנו, בית ללא ריהוט מתאים יכול להראות שונה מאשר בית עם ריהוט מתאים, בכלל ריהוט מתאים מלבד עניין הגודל הוא גם עניין של טעם אבל עוד נדבר על זה ברחבה, בנתיים אספר לכם על הבלוג הזה ומה הוא יכלול.

בלוג זה ידבר על כל עולם הריהוט, החל מכיסא קטן ועד מערכות ישיבה גדולות, חדרי שינה למבוגרים וחדרי שינה לילדים, ויטרינות ועוד. ריהוט אחרי הכול הוא הדבר שיכול להגשים לנו את בית חלומותינו, ריהוט מתאים לטעם שלנו ולגודל החדרים שלנו ייתן לנו הנאה רבה ונעים בעניים, אחרי הכול ריהוט רוכשים לשנים ארוכות ולא להחליף אחרי חודש.

ריהוט זה דבר מעניין אך הגיע הזמן שאולי אציג את עצמי, שמי מיכה ואני עובד של אחת חנויות הרהיטים הגדולות שיש, אני מטפל בעשרות לקוחות מידי יום ועוזר להם לבחור את המראה של הבית שלהם, ההרגשה של עזרה לאנשים בעיצוב הבית שלהם היא נפלאה ואני נהנה לעשות זאת.

ריהוט בימינו מיוצר בקצב מטורף, כיום "מרוץ החימוש" של הרהיטים בטכנולוגיות מתקדמות רק מתפתח וגודל, מערכות ישיבה, ויטרינות, חדרי שינה, כיסאות ועוד, דבר זה גורם לתחרות רבה והצרכן הוא המרוויח העיקרי, משהו חשוב בקנית ריהוט הוא כמו בכול דבר המחיר, לפני שאתם לוקחים את הרהיטים שבחרתם עברו בעוד חנות או 2 ותשוו מחירים, תראו לבד שיש פערים אפילו על אותם מוצרים, על זה עוד נרחיב במאמר נפרד.

עוד אוסיף שלפני שאתם הולכים לראות ריהוט חדש לבית מדדו את החדרים שלכם, מערכות ישיבה למשל אשר גדולות מידי לחלל החדר יכולות לעשות את החדר שלכם צפוף וחנוק, ללא מרחב תזוזה מספיק, מערכות ישיבה זה לא ויטרינות אשר חצי מטר ימינה או שמאלה והכול בסדר, לפעמים מערכות ישיבה הם דבר גדול שאמור להיות מותאם במדויק.

על חדרי שינה אפשר להגיד אותו דבר, חדרי שינה מגיעים עם מיטות, כיסאות, מזנונים ועוד, ישנם חדרי שינה לילדים, ישנם למבוגרים , בקיצור לכל הגילאים והסוגים, חדרי שינה אשר הריהוט בהם יהיה גדול מידי יחסמו ויתנו הרגשה של חדר קטן, מנגד אם נסדר ריהוט קטן או דל מידי נרגיש זאת באווירה ונקבל חדר ריק ומשעמם.

בקיצור עוד נכתוב רבות. עד אז שיהיה שבוע נפלא.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים