הצג גיליון RSS

kobino25

מראות - מקלחונים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 26/01/2010 שעה 08:32 (442 צפיות)
מראות – אומנות זוכית.

מראות זה אחד הדברים השימושיים ביותר בחיי היום יום שלנו, אי אפשר לפספס מראות בשום מקום, הם יהיו שם גם בבית, גם ברכב שלנו, גם בתוך ליד מקלחונים שלנו ובכלל בכל מקום אשר נלך כמו קניונים, מסעדות אנו ניתקל במראות בשלל גוונים ובשלל סוגים. בעבר מראות היו משמשים לראות את עצמנו בלבד אך כיום הם הרבה מעבר, כמו גם מקלחונים הם עיצוב לכל דבר.

בלוג זה הוא בלוג שידבר על נפלאות זכוכית ומה שסובב אותה, ואם כבר אתם כאן אז כנראה שדברים שקשורים בעולם זכוכית כגון מקלחונים, מראות, גדרות זכוכית ועוד מעניינים אתכם, ואם לא עדיין אשמח אם תקראו קצת ואולי זה יעניין אתכם ועל הדרך תלמדו מה צריך לעשות לפני שרוכשים מקלחון, כיצד טוב יותר להתקין מראות ועוד.

זכוכית, מראות, מקלחונים ועוד זה אומנם נושא הבלוג אך נראה לי שאציג את עצמי לפני שאתחיל לדבר קצת על נפלאות תחום זה, שמי קובי ואני בחור צעיר שעובד בחברת עיבוד זכוכית אשר מייצרת משלל נפלאות החומר, מראות וגם מקלחונים, מעקות זכוכית, ויטרינות, דלתות זוכית ועוד. אומנם תפקידי הוא יותר בהתקנת דברים אלו אך לא מן הנמנע שאני חיי כיום את דברים אלו.

אני רוצה לתת כמה מילים על מראות וגם על מקלחונים, שהרי מראות באות בשלל צורות וסוגים, בימינו ייצור מראות הוא דבר שנעשה בקצב אדיר, ההתקדמות הטכנולוגיות אשר נותנת אופציות לייצר שלל גוונים וסוגים של מראות או מקלחונים אינה נותנת מקום לנוח. נוסיף לזה את עניין המחזור זכוכית שנותן לנו חומר גלם רב ואתם מבינים מדוע זכוכית הוא דבר נפוץ.

קניית מקלחונים שונה במעט מקניית מראות, מקלחונים יכולים לחסום לנו את החדר אם בחרנו מקלחון גדול מידי, מנגד אם נבחר מקלחונים קטנים מידי נאבד מהחוויה שלנו, מראות מנגד אם ניקח מראה קטנה מידי או גדולה מידי עדיין זה לא סוף העולם ובכלל קל יותר לתכנן קניית מראה שאנו יודעים את גודל הקיר שאנו אמורים לשים את המראה, מנגד שקונים מקלחונים עד שהם לא יוצבו בשלמות לפעמים לא נדע איך זה בדיוק יראה אחרי ההתקנה.

בכול אופן עוד נדבר רבות על ייצור זכוכית וכל הנלווים, על כל דבר אפשר לכתוב מאמרים שלמים ואני מתכוון לעשות זאת. נתראה בקרוב. קובי.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים