הצג גיליון RSS

bovito24

וילונות וגם ריהוט

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/01/2010 שעה 11:15 (452 צפיות)
וילונות.

לפעמים אנשים נוטים לחשוב שוילונות הם לא הדבר שהכי נדרש בבתים עקב זה שהם לא נועדו לישיבה, לרחצה, לצפייה או כל דבר אשר ריהוט אחר יכול לספק לנו. וילונות בימינו הם ההבדל בין בית משעמם לבית שמח, בין מקום מואר למוצל, וילונות הם עיצוב בלתי נפרד מהבית מלבד ההצללה שהם מספקים לנו. ישנם המון סוגי וילונות ועוד נדבר עליהם אך גם ריהוט מושלם ללא וילונות מתאימים יכולים להראות קודרים והבית לא יהיה מושלם.

ברוכים הבאים לכל אלו שהגיע פעם ראשונה לבלוג וילונות זה, בבלוג זה אני אתן טיפים לבחירת וילון מתאים לחדר שלכם, מה יעזור לכם ליפות את הבית שלכם, כיצד לנווט את עצמכם לוילונות שיתאימו לכם ולטעם שלכם. כמובן יש לקחת בחשבון מה הסוג ריהוט שיש בביתכם אך עדיין הטעם שלכם קובע בסופו של יום.

ישנם המון סוגי וילונות, וילונות ונציאנים, ורטיקליים, רומאיים, גלילה ועוד סוגרים רבים שעוד נרחיב על זה, כיום בקצב הייצור וילונות וההתפתחות הטכנולוגית שתמיד נושפת לנו בעורף אין מקום לנוח עקב תחרות עזה, דבר זה גורם לייצור וילונות מגוונים ושונים בשלל דוגמאות וצבעים,עובדה זו גורמת כמובן שהמרוויח העיקרי הוא הלקוח.

קחו למשל וילונות רומאיים, אלו סוג וילונות שאני אוהב להתעסק איתם, וילונות אלו הם מהאלגנטיים יותר, הם יוצרים אווירה נעימה ורכה בחדר. וילונות אלו ניתנים לתפירה במבחר אדיר של בדים וגוונים אשר יותאמו לפעמים בדיוק לחלל החדר (כמובן לפי דרישת הלקוח) ויספקו אווירה מדהימה. סוג זה של וילון מגיע עם חפים לכל רוחבו אשר יתאים את הקיפול לאחיד ויפה, ניתן להשיג וילון זה בהפעלה חשמלית וידנית (שרשרת או חוט ).

בקיצור אני יכול לשבת כאן עד מחר ולחפור על וילונות וכיצד להתאים אותם אל ריהוט הבית שלכם, מה שכן לכל סוג וילון אפשר לייצר כמה מאמרים ואני עוד אכתוב עליהם. תמיד תוכלו לשאול שאלות ולקבלו תשובות ובתקווה שאוכל לעזור. זכרו שלא תמיד ריהוט הבית יכול להתאים לוילון שאתם רוצים ויש לעשות את האיזון בין הדברים, בסופו של יום לא חסר סוגי וילונות מתאימים לכל דבר.

נתראה בקרוב, ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים