הצג גיליון RSS

uierty1

אינסטלטור - אינסטלטורים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 02/02/2010 שעה 14:13 (438 צפיות)
אינסטלטור.

אינסטלטור הוא אותו בעל מקצוע אשר יעזור לכם שתתחיל נזילה מהקומה מעל, שיסתמו לכם הצינורות, שיהיה צורך של גילוי נזילות, איתור נזילות או כל דבר שקשור בתחום הזה. נכון אולי תחום זה הוא כבר משהו שלא לומדים בבית ספר אך הוא משהו לא פחות חשוב מכל תחום אחר שקיים.

פתחתי בלוג זה בתקווה לעזור לכל אלו שצריכים אינסטלטור, אחרי הכל ישנם כמה דברים שלא צריך להזעיק מייד אינסטלטור, מנגד ישנם דברים שכדאי מאוד להשאיר לבעל מקצוע כדי לא לזרום נזק רציני. מלבד זאת אני מקווה לספק קצת מידע על תחום זה, ברשת אין יותר מידי מידע על אינסטלציה, זה אומנם מובן כי כמה כבר יכול להיות מעניין תחום כזה... עוד תראו שגם כאן יש המון דברים מעניינים.

ומה אני קשור בכלל אל אינסטלטור? אז אני הייתי מתעסק בקריאות חירום של מקרים שבהם צנרות התפוצצו, דודים נשרפו וכו', סוג של קריאות שיכולות להגיע גם באמצע הלילה, זה עזר לי לממן את הלימודים (שכבר סיימתי) וכיום אני כבר לא עוסק בזה אך הידע שלי רב.

אינסטלטור היום הוא בטח לא אחד התחומים היותר מבוקשים, אין ספק שחלום של כל אחד הוא להיות במשרד מפואר בין אם אתה שכיר או בעל החברה, עובדה זו גורמת לנו לפעמים לחוסר בעלי מקצוע טובים, אפשר לומר על אינסטלטור שהיום זה מקצוע שנלמד מאב לבן או בכל דרך שאינה מתלווה בצורת לימוד מסודרת. יכול להיות שיש מקום ללמוד, אני לא מכיר.

בקיצור עוד נדבר על אינסטלטור המון, מה עושים במקרים מסוימים, איך בוחרים אינסטלטור אמין ומקצועי, גילוי נזילות, איתור נזילות ועוד דברים רבים שקשורים בתחום זה.

ניפגש בפוסט הראשון, ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים