הצג גיליון RSS

dofogo24

אבטחה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 04/02/2010 שעה 13:22 (458 צפיות)
אבטחה.

אבטחה כיום היא דבר שלא ניתן לפסוח עליו. במדינת ישראל המצב לא תמיד שקט, ישנם לצערנו תקופות רבות אשר אבטחה הוא מצרך מחייב. מלבד אבטחת מועדונים, אבטחת אישים, אבטחת בתי ספר ועוד על מנת למנוע פעילות חבלנית גם יש לנו את הפאן של אבטחה למען שמירה על הסדר.

אבטחה בלוג זה הוא בלוג שידבר על כל מה שקשור בנושאי אבטחה, אחרי הכול ישנם המון סוגי אבטחה עם המון סוגי מאבטחים, ישנם מאבטחים שמתאימים לאבטחת גנים, ישנם מאבטחים לאבטחת אישים ועוד. המאבטחים היותר רציניים בדרך כלל יהיו יוצאי יחידות קרביות ויקבלו עבודות אבטחה רציניות יותר כגון אבטחת אישים, אבטחת שדות תעופה וכו'.

אבטחה זה דבר שכיף לכתוב עליו אך אני חושב שהגיע הזמן שאציג את עצמי בפניכם. שמי דרור ואני מנהל בחברת אבטחה, אני יוצא יחידה קרבית וסיימתי את הצבא לפני מס' שנים. מאז התגלגלתי בתחום זה ובמקביל ללימודים אני מבצע את עבודתי. עבודת אבטחה היא עבודה נוחה ובמקרים רבים היא עבודה מועדפת, אפשר לשלב לימודים ותמיד מחפשים עוד כוח אדם.

בבלוג אבטחה זה כמובן אשמור על פרטים למען הצנזורה, אני לא מתכוון לכתוב כאן על שיטות אבטחה ומה בדיוק מתנהל, אך אני מתכוון לכתוב כאן על דרכים כיצד תהיו ערניים יותר, כיצד תשמרו על עצמכם וכמו שאתם כנראה מבינים אם מישהו ערני יותר הוא שומר גם על הסביבה שלו. מספיק מישהו אחד ערני בסביבה מסויימת למנוע בלאגן גדול.

מלבד זאת בלוג אבטחה זה יעזור לכם להתכונן לראיונות עבודה שקשורים בתחום זה, קצת הסברים על העבודה גם לא יזיקו, כיצד נהוג להיות בזמן העבודה וכל מה שעליכם לדעת אם השתחררתם מהצבא ואתם רוצים בנתיים לעסוק בתחום אבטחה. ישנם המון דברים מעניינים באבטחה, זה לא רק שמירה בקניונים או שמירה על גן ילדים, אף על פי שאלו המקומות שדורשים את מירב העירנות.

נתראה במאמר הבא, ביי בנתיים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים