הצג גיליון RSS

misroet

מנופים ממונעים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/02/2010 שעה 11:21 (408 צפיות)
מנופים .

כמה פעמים נתקלתם במצב שהייתם צריכים עבודות הנפה? מנופים כיום הם יותר מלהרים אבנים גדולות, אפילו מעבר דירה כבר לא מסתיים בהרמת ציוד במעלית או במדרגות, בימינו העברת דירה (או הדברים הגדולים בכול אופן) מסתיימת במנופים שמעלים בקלות את תכולת הדירה אל המקום המבוקש. ככל שהעולם מתקדם גם מנופים ועבודות הנפה מתקדמים יחד איתם.

ישנם המון סוגים של עבודות של מנופים, החל מהעברת דירה פשוטה כמו שציינו ועד בניית גשרים ומבני ענק. מנופים יכולים להיות ממונעים או קבועים, לפעמים נראה משאית קטנה או גדולה עם מנופים עליה ולפעמים נראה מנוף ענק קבוע מרים לבניין בבניה ציוד כבד.

לדעתי הגיע הזמן שאציג את עצמי, שמי יוסי ואני יחסית לא ותיק בתחום מנופים ועבודת הנפה, מנגד אני עובד בחברה שהיא אחת הטובות והותיקות בתחום. אני בן 28 ואני במקביל מסיים כבר תואר ראשון בקרוב, התכנון היה מייד לצאת לעולם הנפלא של התכנות מייד עם סיום התואר אך כרגע נוח לי בעבודה זו.

בלוג זה ידבר על כל סוגי העבודות מנופים האפשריות, זה אומנם לא ייקח יום לכתוב את כל זה אבל אשתדל לכתוב כמה שאפשר בזמן המועט שיש לי. מלמד זאת אכתוב כל מה שאתם צריכים לדעת לפני הזמנת עבודות הנפה, מה יתאים לכל אחד לפי הצרכים שלו ולפעמים גם אולי אציין כמה אמורה לעלות כל עבודה. נפעלת מנופים היא לא דבר פשוט ולפעמים דברים שנראים ממש ממש קלים יכולים להיות הכי מסובכים שאפשר.

עוד אשתדל לכתוב מידי פעם על עבודות עפר שקשורות בתחום של מנופים, המון עבודות של מנופים קשורות לעבודות עפר כוללות, לא כל עבודה היא העברת תכולת דירה מהקרקע לקומה רביעית, ישנם דברים מעניינים שתתפלאו עד כמה זה יכול לרתק לפעמים. כבר אני אומר שבחורף לפעמים הגשמים שגורמים לקריסות עושות עבודות מעניינות ומסובכות ביותר.

בקיצור אני בטוח שמי שקצת יקרא עוד יתעניין ויתפלא כמה דברים נראים משעממים מבחוץ יכולים להיות מאוד מאוד מעניינים.

נתראה בשמחות (: .
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים